Послуги

Зубний наліт: причини, наслідки та шляхи його усунення

calendar09.06.2023
Doctor

Автор статті: Онищук Роман Володимирович

терапевтична стоматологія

Зубний наліт - це шар біологічних відкладень, який утворюється на поверхні зубів та під'ясенно в результаті розмноження бактерій у ротовій порожнині при відсутності відповідної гігієни ротової порожнини. Він може мати різні кольори, від безбарвного до жовтуватого, коричневого чи навіть чорного. Незалежно від його вигляду, зубний наліт є серйозною проблемою для нашого здоров'я та стану зубів. В цій статті ми розглянемо причини утворення зубного нальоту, його наслідки та шляхи усунення.

Докладніше
Зубний наліт: причини, наслідки та шляхи його усунення

Як виникає зубний наліт?

Однією з основних причин утворення зубного нальоту є неправильна гігієна порожнини рота. Якщо ми не чистимо зуби регулярно та правильно, залишки їжі та бактерії залишаються на поверхні зубів, утворюючи біоплівку. Часом, навіть чищення зубів не видаляє всіх цих відкладень і вони стають основою для зубного нальоту. Крім того, неправильне харчування, зловживання газованими напоями, куріння та інші шкідливі звички також можуть призвести до збільшення кількості бактерій у ротовій порожнині та  утворення зубного нальоту.

Як позбавитись зубного нальоту?

Професійна гігієна ротової порожнини -

ефективний спосіб позбутися зубного нальоту. Професійна гігієна ротової порожнини – це комплекс заходів, що проводяться в стоматологічній клініці професіоналами з метою підтримки та покращення стану зубів і ясен. Цей процедура включає в себе глибоке очищення зубів, видалення зубного нальоту та каменю, полірування поверхонь зубів та професійне видалення плям.

Записатися на прийом

Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин