Послуги

Протезування щелепи

Через несвоєчасне звернення до лікаря стоматолога, неякісних стоматологічних послуг, генетичних особливостей, різного роду травм, з певним часом ми починаємо втрачати зуби. Сучасні методи ортопедичної стоматології дозволяють, відновити втрачені зуби якісно та за короткий термін! Один із таких методів - протезування щелепи.

Записатися на прийом
Хочете відновити повну відсутність зубів?

Наші спеціалісти допоможуть Вам здійснити мрію

Ми використовуємо найсучасніші методи, препарати, технології для лікування зубів та відновлення зубного ряду. Тому якщо у Вас є страх перед стоматологами, наші фахівці допоможуть його позбутись.

Повна втрата зубного ряду є однією з найскладніших стоматологічних проблем. Причини розвитку такого стану можуть бути різноманітні, відповідно і шляхи вирішення відрізняються в кожному випадку. Клініка SmileLab пропонує висококваліфіковану стоматологічну допомогу будь-якої складності. Більш детально про кожний метод лікування ви зможете дізнатись на особистій консультації.

Дивитись повністю

Протезування зубів

Вікові зміни, неякісне харчування та негативний вплив зовнішнього середовища та несвоєчасне звернення до стоматолога призводить до руйнування кісткової тканини, а з часом до втрати зубів. Сучасна стоматологія (Київ) пропонує декілька підходів до розв’язання цієї проблеми. Протезування щелепи – найпопулярніший і ефективний метод відновлення втрачених тканин в будь якому обсязі. Протези виготовляються з різних матеріалів, вибір яких проводиться стоматологом-ортопедом, спираючись на ваш анамнез та індивідуальні особливості.

Ортопед в галузі стоматології є спеціалістом який знає все про протезування щелепи, її фізіологічні особливості будови та використовує ці знання для створення ідеальної посмішки. Індивідуальний підхід в такому випадку не просто привілея, а необхідність, тому саме такий шлях обирають спеціалісти нашої клініки.

Навіщо потрібно протезування зубів?

Навіть незначне пошкодження жувального апарату суттєво погіршує якість життя. Недоліки посмішки пригнічують моральний стан, втрачається впевненість в собі, а смачна їжа не приносить задоволення. Крім того, відсутність зубів призводить до появи дефекту прикусу, зміщення центру навантаження під час жування та руйнування щелепного суглоба. Протезування щелепи в такому випадку є необхідністю і повинно проводитися одразу після виявлення проблеми. Після встановлення протезу ви отримуєте:

 1. Бездоганну посмішку і можливість демонструвати її всюди.
 2. Абсолютну впевненість у собі та прихильність оточуючих.
 3. Протезування щелепи суттєво підвищує комфорт життя.
 4. Маєте змогу насолоджуватись будь-якими делікатесами.
 5. Запобігаєте ускладненням (асиметрії обличчя, руйнування суглобів тощо).

 

Види зубних протезів та критерії вибору

В залежності від ступеня руйнації тканини та кількості втрачених зубів лікар-ортодонт підбирає метод лікування вашого індивідуального випадку. Окрім візуальних пошкоджень до уваги обов’язково беруться індивідуальні реакції (алергії, непереносимість складових протезу, гальванізм та інші).

Вам можуть бути запропоновані наступні види протезування щелепи:

 • Знімні протези розробляються під запит клієнта в зуботехнічній лабораторії, можуть замінити частково або повністю втрачені зуби. Створення конструкцій відбувається на основі зліпка з урахуванням всіх анатомічних особливостей будови та наявних проблем.
  • Частково знімні являють собою конструкції, які кріпляться до цілих зубів. Механізм кріплення: кламери (гачки) або аттачменти (замки). Обов’язковою умовою є наявність декількох здорових зубів, необхідних для закріплення.
  • Умовно знімні протези фіксують на стоматологічний цемент або спеціальні гвинти. Зняти їх в домашніх умовах дуже складно тому при появі такої необхідності варто звернутися до лікаря і провести процедуру в кабінеті спеціаліста.
  • Повністю знімні мають дуже простий механізм фіксації і без проблем знімаються вдома без сторонньої допомоги. Для закріплення на щелепі використовуються присоски або клей.
 • Незнімні конструкції для протезування щелепи використовуються в разі потреби повної заміни зубного ряду, створення “голлівудської посмішки” або локального ремонту декількох зруйнованих ділянок.
  • Коронки використовуються для протезування щелепи у разі відсутності 1-2 зубів. Попередньо обов’язково проводиться лікування карієсу та інших запальних процесів, після чого можна встановлювати коронку з будь-якого матеріалу.
  • Вініри і люмініри – вид протезування щелепи, який дозволяє створити ідеальну посмішку. Попередньо всі зуби обточуються після чого створюється накладка, яка надягається на весь зубний ряд. Люмініри, як різновид вінірів, створені вперше в США і майже не потребують обточення власних тканин.
  • Накладки дозволяють частково відновити зруйновану тканину зуба навіть в значному обсязі.
  • Імпланти встановлюються замість втраченого зуба та є найбільш індивідуально орієнтованим методом протезування щелепи. При необхідності заміни всього ряду така процедура може бути досить розтягненою в часі тому, що кожний імплант встановлюється окремо і потребую часу на приживлення. Обов’язковою умовою є здорові ясна, саме в них встановлюються “нові корені” ваших майбутніх зубів. Безумовна перевага методу: довгий строк служби та виключні естетичні характеристики.
  • “Мости” поєднують в собі встановлення імплантів та створення конструкції яка замінює втрачені зуби. Замість імплантів в якості опори для протезування щелепи можуть використовуватись і власні здорові зуби.

Підбір методу протезування щелепи базується на зібраному анамнезі. В нашій клініці у вас є можливість обрати сучасні матеріали, які будуть використані для створення посмішки вашої мрії.

На остаточне рішення щодо підбору методу протезування щелепи впливають:

 1. Кількість втрачених зубів.
 2. Загальний стан пацієнта.
 3. Ступінь пошкодження кісткової тканини.
 4. Наявність супутніх захворювань.
 5. Індивідуальні алергічні реакції на певні матеріали.
 6. Побажання клієнта щодо естетики вигляду.
 7. Межі доступного бюджету.
 8. Обмеження в часі. Деякі методи протезування щелепи можуть реалізовуватись впродовж декількох місяців.

Остаточне рішення щодо вибору певного способу протезування щелепи ви приймайте разом із лікарем після консультації та огляду. Наші спеціалісти з радістю пояснять всі нюансі кожного методу та обґрунтують свої рекомендації.

Переваги протезування в клініці Dental Stori:
Generate_Title
Доступна цінова категорія Надаємо послуги з лікування зубів високої якості у середньому ціновому сегменті.
Generate_Title
Висококваліфіковане обслуговування Уважний і відповідальний персонал, комфортні умови, відповіді на всі питання.
Generate_Title
Безпека лікування Використання стоматологічних матеріалів і препаратів з сертифікатами якості.
Запишіться зараз на консультацію

У нас діє спеціальна пропозиція для користувачів сайту, записуючись на консультацію через онлайн-форму. Ви оплачуєте 100 гривень за санітарний набір і отримуєте консультацію безкоштовно

  Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
  Безкоштовна консультація
  Імплантація щелепи
  У послугу входить: Час проведення: 120-150 хв

  Діагностика

  Неодхідно зробити КТ (комп’ютерна томографія), вибираєте зручну дату та час і приходите на консультацію, під час якої лікар огляне Вас, поставить діагноз, складе план лікування і скаже вартість того чи іншого протезування.

  Підготовка ротової порожнини

  Усунення будь-яких запальних процесів, лікування карієсу (якщо є), ясен, виконання професійної чистки, підготовка “опорних зубів ” для коронок або мостів, або ж вживлення штучного кореня для імплантації.

  Встановлення

  Лікар встановлює і корегує зубний протез.
  Вартість: Під ключ - 10550 грн
  Записатися на консультацію
  Додаткова інформація
  Що робити, якщо вирвали всі зуби?

  В першу чергу необхідно записатись на безкоштовну консультацію в нашу клініку. Лікар імплантолог проконсультує Вас, враховуючи конкретно Ваш випадок, побажання та матеріальні можливості, підбере найоптимальніший варіант протезування.

  Якщо відсутній весь зубний ряд – потрібно поставити імплантати за акційною ціною в нашій клініці або повні знімні протези.

  Переглянути весь асортимент і ціни Ви можете переглянути за посиланнням.

   

  Докладніше
  Що призводить до втрати зубів?

  Зниження імунітету, невиконання правил гігієни ротової порожнини, постійні стреси приводять до появи карієсу на зубах і якщо його не знищувати, зуби починають руйнуватись і в результаті це призводить до їх втрати.

  В сучасній стоматології є безліч методів для відновлення зубного ряду, на будь який смак і гаманець.


  Додаткові послуги
  Безкоштовно
  Безкоштовна консультація Докладніше
  100 грн
  Діагностика Докладніше
  Під ключ - 25320 грн
  Імплантація зубів Докладніше
  Дивитись усі послуги
  Питання та відповіді
  Що робити при повній відсутності жувальних зубів?

  При відсутності корінних зубів є такі варіанти протезування:

  1. Бюгельний протез.
  2. Нейлоновий або пластмасовий протез.
  3. Встановлення коронок або мостів на імплантатах.

  Зубков Максим Ігорович

  Зубков Максим Ігорович ортопедична стоматологія

  Що таке Вакуумні протези?

  Вакуумні протези - це повні знімні протези, які прикріплюють до щелепи. Їх встановлюють при повній відсутності зубів. Називають "вакуумні", тому що між протезом і яснами утворюється вакуум.

  Щербина Іван Володимирович

  Щербина Іван Володимирович хірургічна стоматологія

  Які краще зуби вставити?

  У випадку, коли зуби є, але зруйновані - краще ставити цирконієві коронки. При повній відсутності зубів або частковій - можна ставити імплантати  і на них коронки або ж протези із штучними яснами.

  Цвятков Артем Іванович

  Цвятков Артем Іванович ортопедична стоматологія, хірургічна стоматологія

   Поставте своє питання

   Напишіть питання, що цікавить, і наші фахівці дадуть на нього відповідь

   Або зателефонуйте за номером:+38 067 649 23 90

   Розстрочка

   Ви маєте можливість оформити лікування імплантації зубів на виплат

   Варіант №1

    

   Пропонуємо розстрочку на лікування від компанії при умові надання:

   • копії паспорту
   • копії ідентифікаційного номеру

   Важливо!

   Розстрочку можна брати на різні частини плану лікування. Наприклад якщо ціна 150 00, з яких 70 000 це хірургія, то розстрочку можна брати тільки на цю частину. Тобто 60% оплати буде 42 000, а не 90000.

   0% За умови 60% передоплати, розстрочення даємо на 3 місяці
   Оформити розстрочку

   Варіант №2

    

   Є можливість отримати розстрочку від Приват Банку або оплату частинами від Mono Bank через сервіс Way For Pay.

   • Mono Bank максимум на 3 місяці
   • Приват Банк максимум 25 місяців

    

   Для отримання розстрочки потрібно мати встановлений модільний додаток на свій телефон. Мобільний додаток “MONOBANK”, або Мобільний додаток “Приват24”.Туди прийде підтвердження для списання коштів.

   Способи оплати:

   Privat logo
   Visa
   MasterCard
   VisaElectron
   Maestro
   Mono
   Введіть суму із плану лікування:
   Мінімальна сумма 5000
   Наші спеціалісти з послуги 'Протезування щелепи'
   Відгуки пацієнтів Залишити відгук
   Залишіть відгук

    Діє акція!

    Щоб отримати кешбек на лікування в розмірі 500 грн, потрібно зробити:
    1) Залишити відгук на гугл картах
    2) Залишити відгук на facebook або instagram
    3) Перепостити одну з останніх рекламних повідомлення про акція на імплантаію
    Далі, зв'яжіться з нами. В разі правильно виконаних дій, ми нарахуємо 500 грн кеш беком на лікування.

    Імплантація зубів експертного рівня

    Оплачуйте лише 100 грн за санітарний набір, отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію. Також зафіксуйте персональну знижку на імплантацію.

     Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних
     Заявка на оформлення безвідсоткової розстрочки

     Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин

      Оформити розстрочку Online

      Вартість лікування

       Записатися на прийом

       Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин