Послуги

Керамічні вкладки

Той випадок, коли коронки ставити ще рано, але звичайна пломба вже не врятує ситуацію. Кераміка - це матеріал, дуже схожий на емаль зуба і це сучасна альтернатива композитним матеріалам.

Записатися на прийом
Переваги вкладок

До переваг відносять:

Вагому міцність, точність прилягання до зубів, функціональність та естетичність. У гігієні для керамічних вкладок немає рівних, тому що на них не накопичується зубний наліт.

Стоматологія – галузь медицини, яка постійно розвивається і знаходить нові рішення для вдоволення своїх клієнтів. Відносно нещодавно з’явилися керамічні вкладки, як швидкий спосіб відновлення функції та зовнішнього вигляду зубів у разі пошкодження. Технологія не одразу сприйнялася клієнтами через незвичність і нерозуміння переваг методу, але сучасні клініки віддають перевагу у ряді випадків саме такому способі реставрації.

Дивитись повністю

Керамічні вкладки

Якщо у вас виникла ситуація в якій було пошкоджено поверхню зуба (до 40%) і немає необхідності у встановленні зубних протезів на допомогу прийдуть керамічні вкладки. При надколі або злущенні частини тіла зуба може оголитися нерв, що може призвести до дуже неприємних відчуттів та спровокувати запалення.

Ще одним показом до встановлення є рецидивуючий (який виникає повторно) карієс. Він постійно руйнує тіло зуба. Для отримання довгострокового ефекту від лікування рекомендується встановити керамічні вкладки.

Що таке зубні вкладки

Невеликі ділянки зубів та навіть великі порожнини з легкістю можна відновити за допомогою кераміки – пластичного матеріалу, який при затвердінні стає стійким до механічного пошкодження, має колір близький до натурального кісткового. Керамічні вкладки представляють собою міні-протези. Вони створюються індивідуально в кожному клінічному випадку і мають за мету в повному обсязі відновити функцію зуба.

Також можна сказати, що керамічні вкладки є аналогом пломбування зубів, але, на відміну від цементних та композитних пломб, такий варіант вирішення проблеми слугуватиме довше, зменшить ризики розвитку вторинних захворювань. Звичайні пломби доведеться змінювати приблизно раз на 3-5 років, кераміка слугуватиме набагато довше.

Переваги встановлення керамічних вкладок

 • Не помітні в повсякденному житті. Керамічні вкладки відрізняються від інших натуральністю свого кольору та структури. Кераміка має схожу напівпрозору поверхню і колір, який майже не відрізняється від кісткової тканини і майже не змінюється під час експлуатації.
 • Керамічні вкладки дуже щільно прилягають до зачищеної поверхні зуба без вільного простору, що попереджає виникнення карієсу та інших захворювань через потрапляння часточок їжі або напоїв.
 • Повністю імітують структуру зуба. Дуже зручні в носінні, не відчуваються як чужорідна структура.
 • Міцність та довгий строк служби. На відміну від звичайних і полімерних пломб, керамічні вкладки можуть слугувати до 10 років і більш стійкі до всіх видів пошкоджень.
 • Не потребують додаткового піклування. Для догляду достатньо звичайного чищення і проведення регулярних заходів гігієни порожнини рота.
 • Дозволяють позбавитися дискомфорту і повністю відновити функцію пошкодженого зуба.
 • Керамічні вкладки створюються індивідуально, враховуючи всі особливості рельєфу вашої щелепи. Зуби –  унікальне утворення, яке не може повторюватись у двох різних людей, тому індивідуальний підхід вкрай важливий у питаннях лікування ротової порожнини.

Коли варто надати перевагу керамічним вкладкам?

 1. Зуб зруйновано приблизно на 40 %.
 2. Необхідність реставрування зубів-опор перед встановлення мостів.
 3. В депульпованому (з видаленим нервом) зубі збережена достатня кількість здорової тканини і ви не хочете встановлювати коронку.
 4. У вас підвищена швидкість стирання емалі.
 5. Маєте порожнини в зубах будь-якого розміру і бажаєте надовго забути про дискомфорт від потраплянні часточок їжі та напоїв, підвищену чутливість чи карієс.
 6. Керамічні вкладки повністю дозволяють відреставрувати жувальні зуби (моляри, премоляри), але не ефективні у випадку із різцями та іклами через особливості анатомічної будови.

Процес встановлення керамічних вкладок

Наша стоматологічна клініка пропонує своїм клієнтам швидке лікування будь-яких стоматологічних проблем, враховуючи встановлення керамічних накладок. Висококваліфіковані спеціалісти проводять всі види маніпуляцій та, за необхідності, детально пояснюють кожний етап.

 1. Попередній огляд – обов’язковий етап підготовки до реставрування. Під час нього проводять:
  1. Виявлення супутніх захворювань, щоб не погіршити їх перебіг і вчасно попередити загрозу повної втрати зуба.
  2. За необхідності лікування гострих запальних процесів, повне видалення зруйнованої тканини для запобігання руйнування здорової частини.
 2. Створення відбитку щелепи для точного встановлення форми дефекту і створення відповідного часткового протезу.
 3. Високоточне моделювання та виготовлення керамічної вкладки.
 4. Відновлення пошкодженої ділянки, встановлення накладки безпосередньо на зуб.

Generate_Title
Кваліфіковані фахівці Багатий досвід роботи, висока кваліфікація та постійне навчання медичного персоналу.
Generate_Title
Доступна цінова категорія Надаємо послуги з лікування зубів високої якості у середньому ціновому сегменті.
Generate_Title
Безпека лікування Використання стоматологічних матеріалів і препаратів з сертифікатами якості.
Generate_Title
Індивідуальний підхід План лікування, детальна діагностика, з урахуванням побажання та фінансових можливостей.
Generate_Title
Широкий спектр послуг Ми займаємося різноплановим лікуванням, від професійної гігієни зубів до протезування та імплантації.
Generate_Title
Сучасні підходи до лікування пацієнтів Різноманітні курси, навчання дозвоялють виконувати маніпуляції з надсучасним підходом.
Запишіться зараз на консультацію

У нас діє спеціальна пропозиція для користувачів сайту, записуючись на консультацію через онлайн-форму. Ви оплачуєте 100 гривень за санітарний набір і отримуєте консультацію безкоштовно

  Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
  Безкоштовна консультація
  Як встановлюються керамічні вкладки?
  Етап 1
  День 1 Час проведення: 60-90 хв
  Консультація та реставрація зуба

  Для початку потрібно проконсультуватись з лікарем, провести обстеження, щоб розуміти: чи можна встановлювати керамічну вкладку. Потім, під знеболенням, лікар видаляє стару пломбу та карієс та відновлює зуб композитним матеріалом.

  Етап 2
  День 2 Час проведення: 30 хв
  Обробка зуба та отримання відбитку

  Обробка зуба для створення місця під керамічну реставрацію та отримання відбитків. Пізніше їх передають в лабораторію для виготовлення індивідуальної керамічної реставрації.

  Етап 3
  День 3 Час проведення: 30-45 хв
  Фіксація вкладки

  Після того, коли готова вкладка, лікар очищує зуб від м'якого нальоту, ізолює зуб системою кофердам та фіксує готову реставрацію за допомогою спеціального матеріалу.

  Загальна сума лікування: від 5000 грн
  Записатися на консультацію
  Додаткова інформація
  Коли використовують мікропротези?

  Вкладки на зуби – це маленький протез, який по формі відповідає зруйнованій частині коронки. Такі вкладки встановлюються в зуб і фіксуються спеціальним матеріалом, який проникає в пори емалі та в керамічну накладку, створюючи надзвичайно міцну адгезію.

  Вкладки допомагають відновити зуб, коли пломбу ставити неможливо (пошкоджено понад 40% зуба), але корінь при цьому цілий.

  Догляд

  Догляд за керамічними вкладками дуже простий.

  Просто необхідно дотримуватись стандартних правил гігієни ротової порожнини.

  Важливо не потрібно забувати про профілактичні огляди в лікаря двічі на рік.

  При правильному догляді, термін служби мікропротезів збільшується.


  Додаткові послуги
  Безкоштовно
  Безкоштовна консультація Докладніше
  120 грн
  Діагностика Докладніше
  від 2 120 грн
  Лікування карієсу Докладніше
  Дивитись усі послуги
  Питання та відповіді
  Вкладку встановлюють як пломбу, за один прийом?

  Керамічні вкладки: особливості та переваги

  Керамічна вкладка є варіантом, коли звичайна пломба вже не може реставрувати зуб, а коронку ставити зарано. Це сучасна та якісна альтернатива композитам, оскільки вона відрізняється більшою міцністю, а також керамічний матеріал є більш схожим на натуральну емаль зуба. Вона виглядає як маленький протез, який відновлює форму зруйнованої коронки. 

  Перевагами цих стоматологічних конструкцій є наступні:

  • висока міцність;
  • точність прилягання до зубів, завдяки чому під неї не попадають бактерії та зменшується ризик утворення карієсу;
  • естетичність;
  • відсутність усадки матеріалу, що не потребує подальшого редагування, а також усуває появу тріщин через появу тиску між зубними стінками, як при реставрації композитами;
  • функціональність;
  • підвищення гігієни ротової порожнини, оскільки на них не накопичується наліт;
  • швидкість встановлення, завдяки чому попереджається утворення країв, що нависають та сприяють розвитку захворювань;
  • тривалий термін придатності, який при дотриманні всіх рекомендацій стоматолога складає до 10 років.

  Встановити такі конструкції можна лише на зуб, в якому збережений корінь та немає руйнувань коронкової частини, які перевищують 70%.

  Як встановлюються керамічні вкладки на зуб

  Керамічні вкладки встановлюються за наступним алгоритмом:

  • Консультація та огляд ротової порожнини, проведення обстежень. після отримання всіх даних, лікар робить висновок про можливість та доцільність встановлення вкладки.
  • Підготовка зуба. Знімається старий реставрувальний матеріал, лікується карієс та відновлюється форма зуба композитними матеріалами.
  • Обробка зуба та зняття відбитків. Зуб обточується для того, щоб з'явилося місце під встановлення вкладки. Після цього робляться відбитки, які передаються в лабораторію для виготовлення конструкції.
  • Установка вкладки. Попередньо зуб очищається від нальоту, ізолюється системою кофердам, після чого вкладка фіксується спеціальними матеріалами у правильному положенні.

  Керамічна вкладка на зуб не потребує специфічного догляду. Це стандартне чищення зубною щіткою середньої жорсткості з пастою, яка відповідає вашим потребам, два рази на добу. Також рекомендовано використання зубної нитки та профілактичне обстеження у стоматолога два рази на рік. Це дозволить підтримувати гарний стан невеличких протезів та подовжує термін їх експлуатації.

  Де поставити керамічні накладки на зуб

  Керамічну накладку можна встановити в клініці Smile Lab, яка пропонує клієнтам наступні переваги:

  • Широкий спектр послуг та команда спеціалістів різних спеціалізацій, що дозволяє здійснити комплексне лікування, а також пройти всі необхідні обстеження в одному закладі.
  • Професійні лікарі з багатим досвідом роботи, які постійно підвищують свою кваліфікацію для використання найсучасніших та ефективних методик лікування.
  • Використання тільки сертифікованих стоматологічних матеріалів, обладнання та препаратів, що гарантує безпеку вашому здоров'ю.
  • Доступна цінова політика. Ми пропонуємо високу якість послуг та середній ціновий сегмент.
  • Уважний персонал, який надасть відповіді на всі питання, а також приділить вам максимальну увагу.
  • Комфортні умови клініки.
  • Індивідуальний підхід у складанні плану лікування. Ми враховуємо стан здоров'я всієї ротової порожнини, індивідуальні особливості організму пацієнта, а також його фінансові можливості та інші побажання стосовно процесу.

  Якщо ви хочете записатися на консультацію до стоматолога — дзвоніть нашим адміністраторам, які запишуть вас на зручний час.

  Керамічні вкладки: особливості та переваги

  Керамічна вкладка є варіантом, коли звичайна пломба вже не може реставрувати зуб, а коронку ставити зарано. Це сучасна та якісна альтернатива композитам, оскільки вона відрізняється більшою міцністю, а також керамічний матеріал є більш схожим на натуральну емаль зуба. Вона виглядає як маленький протез, який відновлює форму зруйнованої коронки. 

  Перевагами цих стоматологічних конструкцій є наступні:

  • висока міцність;
  • точність прилягання до зубів, завдяки чому під неї не попадають бактерії та зменшується ризик утворення карієсу;
  • естетичність;
  • відсутність усадки матеріалу, що не потребує подальшого редагування, а також усуває появу тріщин через появу тиску між зубними стінками, як при реставрації композитами;
  • функціональність;
  • підвищення гігієни ротової порожнини, оскільки на них не накопичується наліт;
  • швидкість встановлення, завдяки чому попереджається утворення країв, що нависають та сприяють розвитку захворювань;
  • тривалий термін придатності, який при дотриманні всіх рекомендацій стоматолога складає до 10 років.

  Встановити такі конструкції можна лише на зуб, в якому збережений корінь та немає руйнувань коронкової частини, які перевищують 70%.

  Як встановлюються керамічні вкладки на зуб

  Керамічні вкладки встановлюються за наступним алгоритмом:

  • Консультація та огляд ротової порожнини, проведення обстежень. після отримання всіх даних, лікар робить висновок про можливість та доцільність встановлення вкладки.
  • Підготовка зуба. Знімається старий реставрувальний матеріал, лікується карієс та відновлюється форма зуба композитними матеріалами.
  • Обробка зуба та зняття відбитків. Зуб обточується для того, щоб з'явилося місце під встановлення вкладки. Після цього робляться відбитки, які передаються в лабораторію для виготовлення конструкції.
  • Установка вкладки. Попередньо зуб очищається від нальоту, ізолюється системою кофердам, після чого вкладка фіксується спеціальними матеріалами у правильному положенні.

  Керамічна вкладка на зуб не потребує специфічного догляду. Це стандартне чищення зубною щіткою середньої жорсткості з пастою, яка відповідає вашим потребам, два рази на добу. Також рекомендовано використання зубної нитки та профілактичне обстеження у стоматолога два рази на рік. Це дозволить підтримувати гарний стан невеличких протезів та подовжує термін їх експлуатації.

  Де поставити керамічні накладки на зуб

  Керамічну накладку можна встановити в клініці Smile Lab, яка пропонує клієнтам наступні переваги:

  • Широкий спектр послуг та команда спеціалістів різних спеціалізацій, що дозволяє здійснити комплексне лікування, а також пройти всі необхідні обстеження в одному закладі.
  • Професійні лікарі з багатим досвідом роботи, які постійно підвищують свою кваліфікацію для використання найсучасніших та ефективних методик лікування.
  • Використання тільки сертифікованих стоматологічних матеріалів, обладнання та препаратів, що гарантує безпеку вашому здоров'ю.
  • Доступна цінова політика. Ми пропонуємо високу якість послуг та середній ціновий сегмент.
  • Уважний персонал, який надасть відповіді на всі питання, а також приділить вам максимальну увагу.
  • Комфортні умови клініки.
  • Індивідуальний підхід у складанні плану лікування. Ми враховуємо стан здоров'я всієї ротової порожнини, індивідуальні особливості організму пацієнта, а також його фінансові можливості та інші побажання стосовно процесу.

  Якщо ви хочете записатися на консультацію до стоматолога — дзвоніть нашим адміністраторам, які запишуть вас на зручний час.

  Чим вкладки кращі за пломби?

  Керамічні вкладки мають ряд переваг перед пломбами:

  1. Міцність. Завдяки матеріалу з якого виготовляють вкладки, вона набагато довше служать і стійкіші до зовнішнього впливу (кава, їжа з барвниками, куріння).
  2. Вкладки по формі важко відрізнити від природнього зуба, вони повністю повторюють контури зуба.
  3. Під вкладками дуже і дуже рідко розвивається карієс в порівнянні з класичними пломбами.

  Романюк Аліна Мирославівна

  Романюк Аліна Мирославівна терапевтична стоматологія

  Що краще: керамічна вкладка, пломба чи коронка?

  Все залежить від Вашої ситуації. Якщо карієс уразив зуб до 30%, то можна запломбувати звичайним композитним матеріалом. Якщо ураження зуба вже від 30% до 50%, то краще відновити зуб за допомогою вкладки, а якщо більша частина зуба зруйнована, то звичайно необхідно встановлювати коронку.

  Романюк Аліна Мирославівна

  Романюк Аліна Мирославівна терапевтична стоматологія

   Поставте своє питання

   Напишіть питання, що цікавить, і наші фахівці дадуть на нього відповідь

   Або зателефонуйте за номером:+38 067 649 23 90

   Розстрочка

   Ви маєте можливість оформити лікування імплантації зубів на виплат

   Варіант №1

    

   Пропонуємо розстрочку на лікування від компанії при умові надання:

   • копії паспорту
   • копії ідентифікаційного номеру

   Важливо!

   Розстрочку можна брати на різні частини плану лікування. Наприклад якщо ціна 150 00, з яких 70 000 це хірургія, то розстрочку можна брати тільки на цю частину. Тобто 60% оплати буде 42 000, а не 90000.

   0% За умови 60% передоплати, розстрочення даємо на 3 місяці
   Оформити розстрочку

   Варіант №2

    

   Є можливість отримати розстрочку від Приват Банку або оплату частинами від Mono Bank через сервіс Way For Pay.

   • Mono Bank максимум на 3 місяці
   • Приват Банк максимум 25 місяців

    

   Для отримання розстрочки потрібно мати встановлений модільний додаток на свій телефон. Мобільний додаток “MONOBANK”, або Мобільний додаток “Приват24”.Туди прийде підтвердження для списання коштів.

   Способи оплати:

   Privat logo
   Visa
   MasterCard
   VisaElectron
   Maestro
   Mono
   Введіть суму із плану лікування:
   Мінімальна сумма 5000
   Наші спеціалісти з послуги 'Керамічні вкладки'

   Дивіться також

   Відгуки пацієнтів Залишити відгук
   Залишіть відгук

    Діє акція!

    Щоб отримати кешбек на лікування в розмірі 500 грн, потрібно зробити:
    1) Залишити відгук на гугл картах
    2) Залишити відгук на facebook або instagram
    3) Перепостити одну з останніх рекламних повідомлення про акція на імплантаію
    Далі, зв'яжіться з нами. В разі правильно виконаних дій, ми нарахуємо 500 грн кеш беком на лікування.

    Імплантація зубів експертного рівня

    Оплачуйте лише 100 грн за санітарний набір, отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію. Також зафіксуйте персональну знижку на імплантацію.

     Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних
     Заявка на оформлення безвідсоткової розстрочки

     Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин

      Оформити розстрочку Online

      Вартість лікування

       Записатися на прийом

       Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин