Послуги

Лікування каналів зубів

Лікування каналів - це основне усунення джерела інфекції, що передбачає видалення нервів, і є єдиним способом позбавлення зубного болю. Та є одним іїз найскладніших і найвідповідальніших напрямків стоматології

Записатися на прийом
Лікування каналів або ендодонтія

Лікування зуба -

це не тільки встановлення пломби, часто це проведення протизапальної терапії корення. Ряд захворювань, наприклад, пульпіт, періодонтит, що є ускладненнями вчасно нелікованих, зруйнованих зубів, потребують лікування кореневих каналів зубів.

Саме в нас:
Generate_Title
Висококваліфіковане обслуговування Уважний і відповідальний персонал, комфортні умови, відповіді на всі питання.
Generate_Title
Безпека лікування Використання стоматологічних матеріалів і препаратів з сертифікатами якості.
Generate_Title
Безболісність Лікар індивідуально контролює рівень чутливості та кінцевий результат
Запишіться зараз на консультацію

У нас діє спеціальна пропозиція для користувачів сайту, записуючись на консультацію через онлайн-форму. Ви оплачуєте 100 гривень за санітарний набір і отримуєте консультацію безкоштовно

  Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
  Безкоштовна консультація
  Лікування каналів зубів проходить таким чином:
  У послугу входить: Час проведення: від 25 хв

  Підготовка

  Лікар-стоматолог вивчає КТ знімок і пропонує варіанти вирішення проблеми. Далі спеціаліст дезинфікує, промиває ротову порожнину, робить анастезію.

  Чистка та дезінфекція

  На другому етапі стоматолог видаляє всі неживі тканини зуба, просверлює зубну поверхню, проводить дезинфікацію порожнини зуба та заповнює канал лікувальною речовиною.

  Пломбування

  Під час пломбування каналів, лікар-стоматолог заповнює їх пломбувальним матеріалом. Потім вже проводить реставрацію коронки зуба.

  Вартість: від 2 920 грн
  Записатися на консультацію
  Додаткова інформація
  Рекомендації

  Після проведення лікування кореневих каналів, можлива присутність болю, особливо при надкусуванні до двох тижнів та поява набряку. Непотрібно лякатись, це реакція організму і вона є нормальною. Для знеболення лікар може порадити препарати. Але якщо з’явиться сильний біль і набряк, необхідно звернутись до лікаря.

  Після проведеного ендодонтичного лікування, лікар-стоматолог встановлює тимчасову пломбу. Якщо коронка зуба дуже сильно зруйнована, відновити анатомічну форму власного зуба за допомогою пломбувальних матеріалів не вдасться і буде необхідність у використанні коронок або вкладок. Після видалення нерва потрібно буде через півроку зробити контрольну рентгендіагностику, далі – протягом 3 років, один раз у рік.

  Основні цілі ендодонтії:

  • очистити кореневі канали, видалити каріозні, інфіковані тканини;
  • усунути запальний процес;
  • підготувати зубні канали до пломбування;

  Необхідно лікувати вчасно кореневі канали, бо це допоможе запобігти руйнуванню, видаленню зуба і розвитку захворювань (періодонтиту чи пульпіту).


  Додаткові послуги
  120 грн
  Діагностика Докладніше
  від 5 920 грн
  Лікування зубів під наркозом Докладніше
  від 2 120 грн
  Пломбування зубів Докладніше
  Дивитись усі послуги
  Питання та відповіді
  Можна чистити канали без анастезії?

  Чистка зубних каналів без анестезії практично неможлива, так як пацієнт відчуватиме сильний біль і дискомфорт, тому перед початком лікування лікар обов'язково зробить знеболення.

  Романюк Аліна Мирославівна

  Романюк Аліна Мирославівна терапевтична стоматологія

  Як довго лікують канали зуба?

  Для того, щоб вилікувати 1-канальний зуб, потрібно 25-40 хв. Для лікування 3-канального зуба потрібно 90-120 хв.

  Романюк Аліна Мирославівна

  Романюк Аліна Мирославівна терапевтична стоматологія

  Як зрозуміти, що потрібно лікувати зубні канали?

  Першим сигналом для лікування каналів зубів - присутність зубного болю. Зуб може реагувати на зміну температури в ротовій порожнині, на жувальне навантаження, може з'явитись біль після загального переохолодження організму. Больовий синдром може виникати і вночі.

   Поставте своє питання

   Напишіть питання, що цікавить, і наші фахівці дадуть на нього відповідь

   Або зателефонуйте за номером:+38 067 649 23 90

   Розстрочка

   Ви маєте можливість оформити лікування імплантації зубів на виплат

   Варіант №1

    

   Пропонуємо розстрочку на лікування від компанії при умові надання:

   • копії паспорту
   • копії ідентифікаційного номеру

   Важливо!

   Розстрочку можна брати на різні частини плану лікування. Наприклад якщо ціна 150 00, з яких 70 000 це хірургія, то розстрочку можна брати тільки на цю частину. Тобто 60% оплати буде 42 000, а не 90000.

   0% За умови 60% передоплати, розстрочення даємо на 3 місяці
   Оформити розстрочку

   Варіант №2

    

   Є можливість отримати розстрочку від Приват Банку або оплату частинами від Mono Bank через сервіс Way For Pay.

   • Mono Bank максимум на 3 місяці
   • Приват Банк максимум 25 місяців

    

   Для отримання розстрочки потрібно мати встановлений модільний додаток на свій телефон. Мобільний додаток “MONOBANK”, або Мобільний додаток “Приват24”.Туди прийде підтвердження для списання коштів.

   Способи оплати:

   Privat logo
   Visa
   MasterCard
   VisaElectron
   Maestro
   Mono
   Введіть суму із плану лікування:
   Мінімальна сумма 5000
   Наші спеціалісти з послуги 'Лікування каналів зубів'

   Дивіться також

   Відгуки пацієнтів Залишити відгук
   Залишіть відгук

    Діє акція!

    Щоб отримати кешбек на лікування в розмірі 500 грн, потрібно зробити:
    1) Залишити відгук на гугл картах
    2) Залишити відгук на facebook або instagram
    3) Перепостити одну з останніх рекламних повідомлення про акція на імплантаію
    Далі, зв'яжіться з нами. В разі правильно виконаних дій, ми нарахуємо 500 грн кеш беком на лікування.

    Імплантація зубів експертного рівня

    Оплачуйте лише 100 грн за санітарний набір, отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію. Також зафіксуйте персональну знижку на імплантацію.

     Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних
     Заявка на оформлення безвідсоткової розстрочки

     Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин

      Оформити розстрочку Online

      Вартість лікування

       Записатися на прийом

       Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин

        Дивитись повністю

        Що таке лікування зубних каналів і коли воно необхідне 

        Пульпа – це м’яка тканина всередині зуба, яка містить нерви, кровоносні судини та сполучну тканину. Коли вона інфікується чи пошкоджується, виникає сильний біль, можливе утворення абсцесу. В таких випадках необхідне лікування каналів зуба. 

        Під час процедури стоматолог видаляє інфіковану або пошкоджену пульпу, очищає внутрішню частину зуба, а потім заповнює порожнечу спеціальним матеріалом. Маніпуляції зазвичай проводяться під місцевою анестезією, тому пацієнт не відчуває болю. Після терапії форма зуба відновлюється за допомогою пломби чи коронки.

        Залежно від складності конкретного випадку, кількості каналів та специфіки ураження може знадобитися від 1-2 годин до кількох сеансів ендодонтичної терапії. Втручання допомагає полегшити біль, запобігти поширенню інфекції та зберегти зуби, які при належному догляді прослужать все життя. 

        При яких захворюваннях проводять лікування каналів зуба

        Існують деякі симптоми, які вказують на необхідність ендодонтичного втручання. Це сильний зубний біль, чутливість до гарячої та холодної їжі, набряк ясен. Такі прояви можуть свідчити про розвиток:

        • Гострого пульпіту – запалення пульпи, яке стало наслідком ураження карієсом. Інфікування судинно-нервового пучка призводить до появи сильного болю, який посилюється під впливом різних подразників.
        • Хронічного пульпіту. Глибокий карієс, хронічні травми, глибокі тріщини сприяють переходу захворювання в хронічну форму.
        • Періодонтиту – запального процесу в кореневій оболонці. Хвороба може протікати безсимптомно або супроводжуватися сильними больовими відчуттями.
        • Свищів. Вони можуть утворюватися при значному ураженні тканин, спричиненому періодонтитом.
        • Травм зуба. Така проблема виникає як результат різних стоматологічних захворювань, неякісної терапії, механічного впливу, вживання твердих продуктів.

        Якщо не проводити лікування зубних каналів при таких патологіях, то уражені зуби доведеться видаляти. Ендодонтичне втручання складне, потребує великого досвіду стоматолога, володіння різними методами терапії.

        Способи лікування каналів зуба

        Щоб лікувати зубні канали, використовують два основні методи: терапевтичний та хірургічний. Терапевтичний спосіб дає змогу зберегти всю пульпу або її частину. Суть метода в тому, що в порожнину зуба закладають ліки, встановлюють тимчасову пломбу. Також можуть використовуватися пов'язки з антибіотиком, які забезпечують проникнення лікарських речовин через дентин. Така терапія ефективна лише на початкових стадіях запального процесу.

        Хірургічний спосіб лікування зубних каналів використовується у тих випадках, коли терапевтичний метод не допомагає. Стоматолог знеболює область навколо зуба та створює отвір у коронці. Потім інфіковану або запалену пульпу видаляють спеціальними інструментами. Кореневий канал очищають, щоб підготувати його до пломбування, заповнюють біосумісним матеріалом, закривають пломбою чи коронкою.


        Щоб запобігти можливим ускладненням, важливо виявити проблему якомога раніше і своєчасно розпочати терапію. Досвідчені фахівці клініки Smile Lab використовують різні методи, які допомагають встановити точний діагноз. Під час візуального огляду спеціаліст оцінить стан ротової порожнини. Якщо будуть знайдені відхилення, стоматолог порекомендує проведення прицільного знімка або рентгена. Це дозволяє виявити порушення, при яких необхідне лікування каналів зуба. Ціни на послуги представлені у відповідному розділі сайту. Завдяки знижкам та акціям, які пропонує клініка, пацієнти мають змогу зекономити кошти.