Послуги

Протезування зубів

Протезування в стоматології - це відновлення чи заміна власних зубів протезами. За допомогою протезування в стоматологічному кабінеті ми допомагаємо вирішити фізіологічні проблеми, пов'язані з частковою чи повною відсутністю зубів та естетику Вашої посмішки.

Записатися на прийом
Протезування зубів

Це можливість приховати дефекти і відновити всі функції зубного ряду

На сьогоднішній день, навіть при повній відсутності жувальних зубів, можна встановити протези. Ваше фізичне та емоційне здоров'я також залежить від стану ротової порожнини. Тому так важливо відвідувати вчасно стоматолога.

Гарна посмішка є основним аксесуаром успішних і щасливих людей. Часткова чи повна втрата зубів приводить до деформації обличчя, запальним захворюванням, пригніченням психологічного стану та інших проблем. В цьому випадку доцільно скористатися послугами спеціалістів із протезування зубів. Професіонали своєї справи здатні відновити зубний ряд в будь якому обсязі. Для лікарів нашої клініки немає неможливого. Ми гарантуємо вам якість наданих послуг і приємну вартість.

Дивитись повністю

Протезування зубів

Ця галузь стоматології включає в себе складну комплексну роботу по відновленню природнього стану зубів та запобігання ускладнень. Сучасний світ медицини пропонує різні зубні протези, кожен з яких має свої особливості. Лікар підбирає індивідуально спосіб вирішення проблем в кожному конкретному випадку. Важливо вчасно звертатися за допомогою, щоб зберегти своє здоров’я та матеріальне благополуччя. Протезування зубів в невеликому обсязі набагато вигідніше за повну заміну зубного ряду щелепи тому не нехтуйте регулярним оглядом у стоматолога.

Види протезування

Заміна втраченого зуба має на меті повне відновленні структури, функції та естетичного вигляду вашої щелепи. В залежності від наявної проблеми можна вибрати повне або часткове протезування зубів, вартість якого буде відрізнятись. Для цього використовуються коронки із різних матеріалів, які встановлюються із повним дотриманням технології висококваліфікованими лікарями. Зубні протези здебільшого не потребують особливого догляду і повністю замінюють природний зубний ряд.

Варіант часткового протезування зубів керамічними вкладками дозволяє реставрувати невеликі дефекти і відновити функцію. Такий метод є актуальним у випадку часткового руйнування тіла зуба і попереджає його повне руйнування.

Якими бувають протези?

В залежності від методу встановлення є знімні та незнімні протези. Просте основна класифікація зубних протезів базується не сировині, яку використовують для виготовлення коронки. Сучасні матеріали дозволяють стоматологам обирати найбільш комфортні шляхи відновлення зубного ряду.

 • Безметалеві коронки E-max для протезування зубів являють собою цільнокерамічну конструкцію, яка може бути встановлена в день звернення і дозволяє економити ваш час. За товщиною вони дещо відрізняються від зубних протезів з діоксиду цирконію, але не поступаються їм в якості. Перевагами цього матеріалу є міцність, швидкість встановлення.
 • Цирконій – сучасний матеріал, який з мінімальною товщиною дозволяє відновити пошкоджені зуби. Крім того, значною перевагою таких зубних протезів є стійкість до перепадів температур і повна імітація натурального вигляду. За рахунок схожості матеріалу до натуральної кісткової тканини суттєво зменшений ризик виникнення алергії чи відторгнення.
 • Металокерамічні коронки – доволі бюджетне і доступне вирішення проблеми. Такий зубний протез складається з двох шарів (металу і кераміки), що обумовлює невисоку вартість і задовільну якість виробу. Кераміка дозволяє зімітувати форму натурального зуба.

Як відбувається протезування зубів?

Весь процес відновлення можна розділити на три основні етапи:

 1. Первинний огляд і підготовка.
  1. діагностика загального стану ротової порожнини.
  2. за необхідністю лікування наявних запальних процесів (карієс , запалення ясен, інфекції, тощо).
  3. з’ясування стану ясен та кісткової тканини, підготовка опорних зубів, на які будуть кріпитися майбутні мостові конструкції
 2. На другому етапі відбувається узгодження методу протезування зубів, вартості в залежності від потреб та можливостей пацієнта. Після цього лікар формує зліпок, що відтворює природній вигляд щелепи. Виготовлення протезів зубів відповідно до зліпку відбувається в спеціалізованих зуботехнічних майстернях впродовж певного проміжку часу.
 3. Примірка і підгонка зубного протезу важливий етап, адже від цього залежить комфорт носки.

Догляд за зубними протезами

Певний час після протезування зубів піде на адаптацію. Впродовж цього процесу необхідно впевнитися, що нові органи не створюють неприємних відчуттів в ротовій порожнині, не травмують м’які тканини і не створюють дискомфорту під час жування. За необхідності зверніться до лікаря.

Необхідно пам’ятати, що правильний догляд подовжує строк служби, який в сучасних реаліях складає від 10 років і більше в залежності від обраного матеріалу. Протезування зубів – це спосіб на довгі роки позбавити себе психологічного, фізичного та естетичного дискомфорту.

Тож обов’язково дотримуйтеся всіх рекомендацій лікаря. Регулярно чистіть зубні протези спеціальними щітками, своєчасно промивайте їх антисептичними розчинами, користуйтеся ополіскувачами для ротової порожнини

Показання для встановлення металокераміки

 1. Нестача 1-2 зубів (часткова адентія).
 2. Металокерамічна коронка здатна відновити повністю або частково зруйнований зуб.
 3.  Деформація щелепи чи зуба внаслідок травм або вроджених вад.
 4. Виявлення алергічної реакції на інші види матеріалів.
 5.  Необхідність у шинуванні.

Допоможемо вирішити проблему втрачених зубів раз і назавжди
Generate_Title
Кваліфіковані фахівці Багатий досвід роботи, висока кваліфікація та постійне навчання медичного персоналу.
Generate_Title
Доступна цінова категорія Надаємо послуги з лікування зубів високої якості у середньому ціновому сегменті.
Generate_Title
Висококваліфіковане обслуговування Уважний і відповідальний персонал, комфортні умови, відповіді на всі питання.
Generate_Title
Безпека лікування Використання стоматологічних матеріалів і препаратів з сертифікатами якості.
Generate_Title
Індивідуальний підхід План лікування, детальна діагностика, з урахуванням побажання та фінансових можливостей.
Generate_Title
Широкий спектр послуг Ми займаємося різноплановим лікуванням, від професійної гігієни зубів до протезування та імплантації.
Запишіться зараз на консультацію

У нас діє спеціальна пропозиція для користувачів сайту, записуючись на консультацію через онлайн-форму. Ви оплачуєте 100 гривень за санітарний набір і отримуєте консультацію безкоштовно

  Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
  Безкоштовна консультація
  Протезування зубів відбувається таким чином:
  Етап 1
  День 1 Час проведення: 60-90 хв
  Вартість етапу: Безкоштовно грн
  Консультація

  Лікар ознайомлюється з Вашою ситуацією, пропонує варіанти вирішення та складає план лікування.

  Вартість етапу: Безкоштовно грн
  Етап 2
  День 2 Час проведення: 90-150хв
  Відновлення зубів та отримання відбитків

  Перед протезуванням необхідно усунути карієс на зубі чи стару реставрацію, відновити зуб, обробити його та отримати відбиток. Відбиток передають до лабораторії і виготовлюють коронку.

  Етап 3
  День 3 Час проведення: 30 хв
  Фіксація

  Встановлення готової коронки на зуби. Вартість даного протезування залежить від виду який Вам запропонує лікар.

  Загальна сума лікування: Від 3000 грн
  Записатися на консультацію
  Додаткова інформація
  Яка вартість протезування зубів?

  Одним із основних направлень роботи нашої клініки – це протезування зубів.

  Вартість послуг визначає досвідчений лікар-ортопед після проведення діагностики і складання плану лікування.

  Наші лікарі встановлюють протези за оптимальними цінами враховуючи всі побажання пацієнта, при при цьому якість матеріалів і технології виготовлення будуть найсучаснішими.

   

   

  Догляд

  В ХХІст. стоматологія дає можливість при високому ураженні зуба карієсом чи навіть втративши, відновити сяючу посмішку. І це завдяки вкладкам на зуби та коронкам, які мають термін служби на десятиліття. Але для довшої служби необхідно правильно доглядати за ними.

  1. Щодня необхідно чистити зуби двічі на день, щоб запобігти хворобам порожнини рота та кишково-шлункового тракту. Зубну пасту Вам допоможуть обрати наші фахівці, враховуючи особливості Вашої ротової порожнини.
  2. Особливу увагу необхідно приділяти сусіднім зубам, які знаходяться біля протезованого зуба, так як там накопичуються залишки їжі. Тому краще використовувати зубну нитку чи іригатор 2-3 рази на тиждень.
  3. Після кожного прийому їжі необхідно полоскати ротову порожнину.
  4. Виконуйте чищення язика, бо на ньому скупчуються мікроорганізми і з’являється неприємний запах з рота.

   


  Додаткові послуги
  Безкоштовно
  Безкоштовна консультація Докладніше
  грн
  Лікування зубів Докладніше
  Під ключ - 24 440 грн
  Протезування на імплантах Докладніше
  100 грн
  Діагностика Докладніше
  грн
  Кісткова пластика Докладніше
  Під ключ - 25320 грн
  Імплантація зубів Докладніше
  Дивитись усі послуги
  Питання та відповіді
  Як швидко звикнути до зубних протезів?

  В середньому, за 30 днів люди звикають до протезів. Все залежить від Вашого організму, але якщо присутній дискомфорт, то необхідно записатись до стоматолога ортопеда, щоб визначити причини і він допоможе його позбавитись.

  Цвятков Артем Іванович

  Цвятков Артем Іванович ортопедична стоматологія, хірургічна стоматологія

  Як доглядати за зубними протезами?

  Вилучивши протез з ротової порожнини, потрібно для початку промити його під струменем води і почистити щіткою, але абразивну пасту використовувати не можна. Незнімні коронки, вініри та вкладки чистять так як зазвичай рідні зуби. Також раз на півроку необхідно відвідувати стоматолога, це допоможе вчасно попередити проблеми.

  Щербина Іван Володимирович

  Щербина Іван Володимирович хірургічна стоматологія

  Чи потрібно видаляти нерв зуба при протезуванні?

  Видають нерв в тих випадках, коли є гострий пульпіт, клибокий карієс, періодонтит чи неправильно розташований зуб. Завдяки сучасним технологіям, є велика ймовірність зберегти зуби цілими і не виконувати обточування чи видаляти нерви опорних одиниць. Але якщо нерв за необхідності вже видалили, то рекомендовано встановити протез.

  Цвятков Артем Іванович

  Цвятков Артем Іванович ортопедична стоматологія, хірургічна стоматологія

   Поставте своє питання

   Напишіть питання, що цікавить, і наші фахівці дадуть на нього відповідь

   Або зателефонуйте за номером:+38 067 649 23 90

   Розстрочка

   Ви маєте можливість оформити лікування імплантації зубів на виплат

   Варіант №1

    

   Пропонуємо розстрочку на лікування від компанії при умові надання:

   • копії паспорту
   • копії ідентифікаційного номеру

   Важливо!

   Розстрочку можна брати на різні частини плану лікування. Наприклад якщо ціна 150 00, з яких 70 000 це хірургія, то розстрочку можна брати тільки на цю частину. Тобто 60% оплати буде 42 000, а не 90000.

   0% За умови 60% передоплати, розстрочення даємо на 3 місяці
   Оформити розстрочку

   Варіант №2

    

   Є можливість отримати розстрочку від Приват Банку або оплату частинами від Mono Bank через сервіс Way For Pay.

   • Mono Bank максимум на 3 місяці
   • Приват Банк максимум 25 місяців

    

   Для отримання розстрочки потрібно мати встановлений модільний додаток на свій телефон. Мобільний додаток “MONOBANK”, або Мобільний додаток “Приват24”.Туди прийде підтвердження для списання коштів.

   Способи оплати:

   Privat logo
   Visa
   MasterCard
   VisaElectron
   Maestro
   Mono
   Введіть суму із плану лікування:
   Мінімальна сумма 5000
   Наші спеціалісти з послуги 'Протезування зубів'
   Відгуки пацієнтів Залишити відгук
   Залишіть відгук

    Діє акція!

    Щоб отримати кешбек на лікування в розмірі 500 грн, потрібно зробити:
    1) Залишити відгук на гугл картах
    2) Залишити відгук на facebook або instagram
    3) Перепостити одну з останніх рекламних повідомлення про акція на імплантаію
    Далі, зв'яжіться з нами. В разі правильно виконаних дій, ми нарахуємо 500 грн кеш беком на лікування.

    Імплантація зубів експертного рівня

    Оплачуйте лише 100 грн за санітарний набір, отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію. Також зафіксуйте персональну знижку на імплантацію.

     Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних
     Заявка на оформлення безвідсоткової розстрочки

     Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин

      Оформити розстрочку Online

      Вартість лікування

       Записатися на прийом

       Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин