Послуги

Протезування зубів

Протезування в стоматології - це відновлення чи заміна власних зубів протезами. За допомогою протезування в стоматологічному кабінеті ми допомагаємо вирішити фізіологічні проблеми, пов'язані з частковою чи повною відсутністю зубів та естетикою Вашої посмішки.

Записатися на прийом
Протезування зубів

Це можливість приховати дефекти і відновити всі функції зубного ряду

Сьогодні, навіть при повній відсутності жувальних зубів, можна встановити протези. Ваше фізичне та емоційне здоров'я також залежить від стану ротової порожнини. Саме тому так важливо відвідувати вчасно стоматолога.

Гарна посмішка є основним аксесуаром успішних та щасливих людей. Часткова чи повна втрата зубів приводить до деформації обличчя, запальних захворювань, пригнічення психологічного стану та інших проблем. В цьому випадку доцільно скористатися послугами спеціалістів із протезування зубів. Професіонали своєї справи здатні відновити зубний ряд в будь якому обсязі. Для лікарів нашої клініки немає неможливого. Ми гарантуємо вам якість наданих послуг і приємну вартість.

Дивитись повністю

Протезування зубів

Ця галузь стоматології включає в себе складну комплексну роботу по відновленню природного стану зубів та запобіганню ускладнень. Сучасний світ медицини пропонує різні зубні протези, кожен з яких має свої особливості. Лікар підбирає індивідуальний спосіб вирішення проблем в кожному конкретному випадку. Важливо вчасно звертатися за допомогою, щоб зберегти своє здоров’я. Протезування зубів в невеликому обсязі набагато вигідніше за повну заміну зубного ряду щелепи, тому не нехтуйте регулярним оглядом у стоматолога.

Види протезування

Заміна втраченого зуба має на меті повне відновленні структури, функції та естетичного вигляду вашої щелепи. В залежності від наявної проблеми можна вибрати повне або часткове протезування зубів, вартість якого буде відрізнятись. Для цього використовуються коронки із різних матеріалів, які встановлюються із повним дотриманням технології висококваліфікованими лікарями. Зубні протези здебільшого не потребують особливого догляду і повністю замінюють природний зубний ряд.

Варіант часткового протезування зубів керамічними вкладками дозволяє реставрувати невеликі дефекти і відновити функцію. Такий метод є актуальним у випадку часткового руйнування тіла зуба і попереджає його повне руйнування.

Якими бувають протези?

В залежності від методу встановлення є знімні та незнімні протези. Проте, основна класифікація зубних протезів базується не на сировині, яку використовують для виготовлення коронки. Сучасні матеріали дозволяють стоматологам обирати найбільш комфортні шляхи відновлення зубного ряду.

 • Безметалеві коронки E-max для протезування зубів – цільнокерамічні конструкції, які можуть бути встановлені в день звернення, що дозволяє економити ваш час. За товщиною вони дещо відрізняються від зубних протезів з діоксиду цирконію, але не поступаються їм в якості. Перевагами цього матеріалу є міцність, швидкість встановлення.
 • Цирконій – сучасний матеріал, який з мінімальною товщиною дозволяє відновити пошкоджені зуби. Крім того, значною перевагою таких зубних протезів є стійкість до перепадів температур і повна імітація натурального вигляду. За рахунок схожості матеріалу до натуральної кісткової тканини, суттєво зменшується ризик виникнення алергії чи відторгнення.
 • Металокерамічні коронки – доволі бюджетне і доступне вирішення проблеми. Такий зубний протез складається з двох шарів (металу і кераміки), що обумовлює невисоку вартість і задовільну якість виробу. Кераміка дозволяє зімітувати форму натурального зуба.

Як відбувається протезування зубів?

Весь процес відновлення можна розділити на три основні етапи:

 1. Первинний огляд і підготовка.
  1. діагностика загального стану ротової порожнини.
  2. за необхідністю лікування наявних запальних процесів (карієс , запалення ясен, інфекції, тощо).
  3. з’ясування стану ясен та кісткової тканини, підготовка опорних зубів, на які будуть кріпитися майбутні мостові конструкції
 2. На другому етапі відбувається узгодження методу протезування зубів, вартості, в залежності від потреб та можливостей пацієнта. Після цього лікар формує відбиток, що відтворює природній вигляд щелепи. Виготовлення протезів зубів, відповідно до зліпку, відбувається в спеціалізованих зуботехнічних майстернях впродовж певного проміжку часу.
 3. Примірка зубного протезу – важливий етап, адже від цього залежить комфорт носки.

Догляд за зубними протезами

Певний час після протезування зубів піде на адаптацію. Впродовж цього процесу необхідно впевнитися, що нові органи не створюють неприємних відчуттів в ротовій порожнині, не травмують м’які тканини і не створюють дискомфорту під час жування. За необхідності зверніться до лікаря.

Необхідно пам’ятати, що правильний догляд подовжує термін служби, який в сучасних реаліях складає від 10 років і більше, в залежності від обраного матеріалу. Протезування зубів – це спосіб позбавити себе психологічного, фізичного та естетичного дискомфорту на довгі роки.

Тож, обов’язково дотримуйтеся всіх рекомендацій лікаря. Регулярно очищуйте зубні протези спеціальними щітками, своєчасно промивайте їх антисептичними розчинами, користуйтеся ополіскувачами для ротової порожнини

Показання для встановлення металокераміки

 1. Нестача 1-2 зубів (часткова адентія).
 2. Металокерамічна коронка здатна відновити повністю або частково зруйнований зуб.
 3.  Деформація щелепи чи зуба внаслідок травм або вроджених вад.
 4. Виявлення алергічної реакції на інші види матеріалів.
 5.  Необхідність у шинуванні.

Допоможемо вирішити проблему втрачених зубів раз і назавжди
Generate_Title
Кваліфіковані фахівці Багатий досвід роботи, висока кваліфікація та постійне навчання медичного персоналу.
Generate_Title
Доступна цінова категорія Надаємо послуги з лікування зубів високої якості у середньому ціновому сегменті.
Generate_Title
Висококваліфіковане обслуговування Уважний і відповідальний персонал, комфортні умови, відповіді на всі питання.
Generate_Title
Безпека лікування Використання стоматологічних матеріалів і препаратів з сертифікатами якості.
Generate_Title
Індивідуальний підхід План лікування, детальна діагностика, з урахуванням побажання та фінансових можливостей.
Generate_Title
Широкий спектр послуг Ми займаємося різноплановим лікуванням, від професійної гігієни зубів до протезування та імплантації.
Запишіться зараз на консультацію

У нас діє спеціальна пропозиція для користувачів сайту, записуючись на консультацію через онлайн-форму. Ви оплачуєте 100 гривень за санітарний набір і отримуєте консультацію безкоштовно

  Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
  Безкоштовна консультація
  Протезування зубів відбувається таким чином:
  Етап 1
  День 1 Час проведення: 60-90 хв
  Консультація

  Лікар ознайомлюється з Вашою ситуацією, пропонує варіанти вирішення та складає план лікування.

  Етап 2
  День 2 Час проведення: 90-150хв
  Відновлення зубів та отримання відбитків

  Перед протезуванням необхідно усунути карієс на зубі чи стару реставрацію, відновити зуб, обробити його та отримати відбиток. Відбиток передають до лабораторії і виготовлюють коронку.

  Етап 3
  День 3 Час проведення: 30 хв
  Фіксація

  Встановлення готової коронки на зуби.

  Загальна сума лікування: 10 340 грн
  Записатися на консультацію
  Додаткова інформація
  Яка вартість протезування зубів?

  Один з основних напрямків роботи нашої клініки – це протезування зубів.

  Вартість послуг визначає досвідчений лікар-ортопед після проведення діагностики і складання плану лікування.

  Наші лікарі встановлюють протези за оптимальними цінами, враховуючи всі побажання пацієнта, при при цьому якість матеріалів і технології виготовлення будуть найсучаснішими.

   

   

  Догляд

  В ХХІст. стоматологія дає можливість при високому ураженні зуба карієсом чи навіть за крок до втрати, відновити сяючу посмішку. Це стало можливим завдяки вкладкам на зуби та коронкам, які можуть слугувати вам десятиліттями. Для якнайдовшої служби необхідно правильно доглядати за ними.

  1. Щодня необхідно чистити зуби двічі на день, щоб запобігти хворобам порожнини рота та кишково-шлункового тракту. Зубну пасту Вам допоможуть обрати наші фахівці, враховуючи особливості Вашої ротової порожнини.
  2. Особливу увагу необхідно приділяти сусіднім зубам, які знаходяться біля протезованого зуба, бо там накопичуються залишки їжі. Краще використовувати зубну нитку чи іригатор 2-3 рази на тиждень.
  3. Після кожного вживання їжі необхідно полоскати ротову порожнину.
  4. Виконуйте чищення язика, бо на ньому скупчуються мікроорганізми і з’являється неприємний запах з рота.

   


  Додаткові послуги
  Безкоштовно
  Безкоштовна консультація Докладніше
  від 2 120 грн
  Лікування зубів Докладніше
  від 26 000 грн
  Протезування на імплантах Докладніше
  120 грн
  Діагностика Докладніше
  від 4000 грн
  Кісткова пластика Докладніше
  Під ключ від 26 000 грн
  Імплантація зубів Докладніше
  Дивитись усі послуги
  Питання та відповіді
  Як швидко звикнути до зубних протезів?

  Переваги протезування зубів

  Протез для зубів — це стоматологічний варіант відновлення чи заміни природних зубів протезними конструкціями. Вони допомагають відновити правильне функціонування та фізіологію зубного ряду, а також допомагають повністю відновити естетику. 

  Процедура може виконуватися навіть при повній втраті жувальних та фронтальних зубів, що запобігає розвиненню деформації обличчя, виникненню запальних захворювань та психологічних незручностей, пов'язаних з адентією. 

  До переваг протезування відносять наступні:

  • відновлення жувальної функції;
  • різноманітність матеріалів, з яких виготовляється конструкція, що дає можливість обирати за вартістю та медичними показниками;
  • відновлення естетики;
  • є можливість відновлення цілісності зубного ряду без видалення зубів — протези встановлюються на наявні зуби;
  • відсутність дискомфорту одразу після встановлення та короткий термін звикання;
  • довгий термін використання — в залежності від обраного матеріалу, конструкція може експлуатуватися до 15 років.

  До недоліків можна віднести необхідність обточення зубів, щоб встановити коронки, а також необхідність заміни через 5-10 років. 

  Стоматологія протезування: етапи

  Зубне протезування відбувається у декілька етапів:

  1. Консультація та діагностика. Лікар визначає оптимальні варіанти лікування, враховуючи стан порожнини рота, а також загальні показники організму (стан сусідніх зубів, наявність алергій на певні матеріали та інше).
  2. Лікування зубів. На цьому етапі усувається карієс, знімається стара реставрація, якщо така була та за необхідності проводиться лікування каналів чи інших захворювань.
  3. Зняття відбитків. Зуби обробляються та робляться зліпки, які передають в лабораторію для виготовлення коронок.
  4. Встановлення готової коронки на зуб та перевірки правильного положення зубів та прикусу. Якщо все вірно і не заважає пацієнту — конструкцію фіксують.

  Ціни протезування зубів визначаються індивідуально, оскільки залежать від необхідності попереднього лікування, кількості одиниць, які треба відновити, а також обраних матеріалів.

  Де проводять сучасне протезування зубів

  Стоматологія Smile Lab пропонує своїм клієнтам доступні ціни на протези зубів, а також наступні переваги:

  • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта у складанні плану лікування. Ми враховуємо дані діагностики, надаємо всю необхідну інформацію, щоб ви могли обрати серед матеріалів та технологій, а також розробляємо лікування відносно фінансових можливостей та побажань до кінцевого результату та термінах.
  • Всі маніпуляції виконують досвідчені лікарі високої кваліфікації, які постійно підвищують рівень своїх знань.
  • Використання сучасних, безболісних та ефективних методик для отримання найкращих результатів.
  • Безпечність лікування гарантується завдяки високій кваліфікації лікарів та використанню сертифікованих матеріалів й препаратів.
  • Комфортні умови клініки та можливість планувати візити без порушення вашого звичного графіку роботи чи навчання.
  • Широкий спектр послуг від складної імплантації до гігієни, завдяки чому можливо здійснити комплексне лікування та знизити ризик виникнення повторних захворювань чи ускладнень.
  • Комфортні умови клініки та персонал, який надає відповіді на всі питання.

  Щоб записатися на первинну консультацію до стоматолога стосовно виготовлення та встановлення зубних протезів, телефонуйте нашим менеджерам. Вони оберуть дату та час візиту, орієнтуючись на ваші побажання.

  Як доглядати за зубними протезами?

  Вилучивши протез з ротової порожнини, потрібно для початку промити його під струменем води і почистити щіткою, але абразивну пасту використовувати не можна. Незнімні коронки, вініри та вкладки чистять так, як зазвичай рідні зуби. Також раз на півроку необхідно відвідувати стоматолога, це допоможе вчасно усунути проблеми.

  Щербина Іван Володимирович

  Щербина Іван Володимирович хірургічна стоматологія

  Чи потрібно видаляти нерв зуба при протезуванні?

  Видаляють нерв в тих випадках, коли є гострий пульпіт, глибокий карієс, періодонтит чи неправильно розташований зуб. Завдяки сучасним технологіям існує висока ймовірність зберегти зуби цілими і не виконувати обточування чи видаляти нерви опорних одиниць. Проте, якщо нерв, за необхідності, вже видалили, то рекомендовано встановити протез.

  Скільки служать акрилові протези?

  Термін служби акрилових протезів до 5 років.

  Зубков Максим Ігорович

  Зубков Максим Ігорович ортопедична стоматологія

  Скільки служать бюгельні протези?

  Термін служби бюгельних протезів 5-7 років. При правильному догляді протез може слугувати до 10 років. Це майже в два рази більше, ніж звичайні знімні з пластмаси.

  Зубков Максим Ігорович

  Зубков Максим Ігорович ортопедична стоматологія

  Скільки років служать нейлонові протези?

  В середньому термін служби нейлонових протезів приблизно 5 років.

  Зубков Максим Ігорович

  Зубков Максим Ігорович ортопедична стоматологія

  Що таке вакуумні протези?

  Вакуумні протези - це повні знімні протези, які прикріплюють до щелепи. Їх встановлюють при повній відсутності зубів. Називають "вакуумні", бо між протезом і яснами утворюється вакуум.

  Щербина Іван Володимирович

  Щербина Іван Володимирович хірургічна стоматологія

   Поставте своє питання

   Напишіть питання, що цікавить, і наші фахівці дадуть на нього відповідь

   Або зателефонуйте за номером:+38 067 649 23 90

   Розстрочка

   Ви маєте можливість оформити лікування імплантації зубів на виплат

   Варіант №1

    

   Пропонуємо розстрочку на лікування від компанії при умові надання:

   • копії паспорту
   • копії ідентифікаційного номеру

   Важливо!

   Розстрочку можна брати на різні частини плану лікування. Наприклад якщо ціна 150 00, з яких 70 000 це хірургія, то розстрочку можна брати тільки на цю частину. Тобто 60% оплати буде 42 000, а не 90000.

   0% За умови 60% передоплати, розстрочення даємо на 3 місяці
   Оформити розстрочку

   Варіант №2

    

   Є можливість отримати розстрочку від Приват Банку або оплату частинами від Mono Bank через сервіс Way For Pay.

   • Mono Bank максимум на 3 місяці
   • Приват Банк максимум 25 місяців

    

   Для отримання розстрочки потрібно мати встановлений модільний додаток на свій телефон. Мобільний додаток “MONOBANK”, або Мобільний додаток “Приват24”.Туди прийде підтвердження для списання коштів.

   Способи оплати:

   Privat logo
   Visa
   MasterCard
   VisaElectron
   Maestro
   Mono
   Введіть суму із плану лікування:
   Мінімальна сумма 5000
   Наші спеціалісти з послуги 'Протезування зубів'

   Дивіться також

   Відгуки пацієнтів Залишити відгук
   Залишіть відгук

    Діє акція!

    Щоб отримати кешбек на лікування в розмірі 500 грн, потрібно зробити:
    1) Залишити відгук на гугл картах
    2) Залишити відгук на facebook або instagram
    3) Перепостити одну з останніх рекламних повідомлення про акція на імплантаію
    Далі, зв'яжіться з нами. В разі правильно виконаних дій, ми нарахуємо 500 грн кеш беком на лікування.

    Імплантація зубів експертного рівня

    Оплачуйте лише 100 грн за санітарний набір, отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію. Також зафіксуйте персональну знижку на імплантацію.

     Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних
     Заявка на оформлення безвідсоткової розстрочки

     Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин

      Оформити розстрочку Online

      Вартість лікування

       Записатися на прийом

       Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин