Послуги

Про нас

Вас вітає стоматологія Smile Lab. Ми команда професіоналів своєї справи, кожен наш лікар любить свою роботу та своїх пацієнтів. Головним пріоритетом є здорова посмішка нашого пацієнта, а там де здоров'я, там завжди естетика. Ми піклуємось про комфорт під час візиту до нашої клініки, використовуємо лише найкращі матеріали у своїй повсякденній практиці.

Dental story team Dental story

Клініка Smile Lab працює з 2020 року, але досвід наших лікарів починається від семи років. Ми зібрали команду лікарів-терапевтів, ортопедів, хірургів та ортодонтів, які йдуть в ногу з часом, відвідують безліч курсів, задля того, аби Ви отримали найякісніше лікування. У нас в клініці Ви можете вирішити будь яку клінічну ситуацію, від звичайної гігієни зубів – до складного хірургічного лікування.  Всі складні клінічки випадки, завжди обговорюються лікарями різного профілю, та обирається той варінт лікування, який буде оптимальний для Вас. Ми завжди враховуємо побажання пацієнта, щодо свого лікування, а також бюджет, який пацієнт готовий витратити на лікування. Відвідавши нашу клініку, Ви залишитесь приємно здивовані теплим відношенням наших лікарів, їхнім професіоналізмом та великим бажанням допомогти кожному, хто звернеться до нас.

Переваги клініки
Generate_Title
Кваліфіковані фахівці Багатий досвід роботи, висока кваліфікація та постійне навчання медичного персоналу.
Generate_Title
Доступна цінова категорія Надаємо послуги з лікування зубів високої якості у середньому ціновому сегменті.
Generate_Title
Висококваліфіковане обслуговування Уважний і відповідальний персонал, комфортні умови, відповіді на всі питання.
Generate_Title
Безпека лікування Використання стоматологічних матеріалів і препаратів з сертифікатами якості.
Generate_Title
Індивідуальний підхід План лікування, детальна діагностика, з урахуванням побажання та фінансових можливостей.
Generate_Title
Широкий спектр послуг Ми займаємося різноплановим лікуванням, від професійної гігієни зубів до протезування та імплантації.

Smile Lab – це місце, яке відповідає будь-яким стоматологічним потребам. Ми забезпечуємо професійну та доступну стоматологічну допомогу. Наша клініка надає широкий спектр стоматологічних послуг, тут ви зможете пройти комплексне лікування за такими стоматологічними спеціальностями: терапевтична, хірургічна, ортопедична стоматологія, ортодонтія, імплантологія, гігієна ротової порожнини. Технічна та матеріальна база нашої стоматології завжди дозволяє знайти оптимальний варіант лікування. В клініці працюють кваліфіковані та досвідчені лікарі. Спеціалісти “Smile Lab” регулярно підвищують свою кваліфікацію, беруть участь у різноманітних виставках, конференціях, лекціях та семінарах. Метою діяльності нашої клініки є індивідуальний підхід до проблем кожного пацієнта.

Стоматологічна клініка “Смайл Лаб” та всі її спеціалісти, роблять все для того, щоб Ви частіше посміхались здоровою, гарною та білосніжною посмішкою, адже це запорука щасливого та успішного майбутнього.

ІМПЛАНТАЦІЯ

Імплантація зубів — найсучасніший метод відновлення зубного ряду або окремих зубів. Ця процедура виконується виключно досвідченим хірургом-імплантологом.
Імплантат – це конструкція, що замінює зубний корінь. Штифт зроблено зі спеціального сплаву, частіше з титану. Цей матеріал міцний, а головне – ідеально «вживається» з кістковою тканиною і слизовою, тому приживлення відбувається в 98% випадків.

Протези на імплантах

У нашій клініці проводиться установка різних видів протезів на імплантах. Їх вибір залежить від стану зубного ряду пацієнта, кількості відсутніх зубів та індивідуальної клінічної ситуації пацієнта.

Додаткові послуги
Безкоштовно
Безкоштовна консультація Докладніше
Дивитись усі послуги
Запишіться зараз на консультацію

У нас діє спеціальна пропозиція для користувачів сайту, записуючись на консультацію через онлайн-форму. Ви оплачуєте 100 гривень за санітарний набір і отримуєте консультацію безкоштовно

    Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
    Безкоштовна консультація
    Записатися на прийом

    Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин