Послуги

(/5) Фотовідгук Generate_Title13.03.2024

Наталя Некрасова

Дуже професійний та приємний лікар. Прийшла до нього з хворим зубом, спочатку боялася, що буде боляче в результаті нічого практично і не відчула. Після лікування дзвонили адміністратори з клініки, цікавилися як почуваюсь після лікування і тд. Тому задоволена, раджу!
Більше
(/5) Фотовідгук Generate_Title12.03.2024

Сергій

Швидко знайшли підхід до сина – дав лікувати карієс на зубі без капризів та криків.  Дуже професійний лікар – 10 із 10ти. Все по запису, жодних черг, швидко та чисто. Головне, що спеціалісти хороші, вміють робити свою справу і роблять це впевнено!

Більше
(5/5) Фотовідгук Generate_Title13.06.2023

Волохова Катерина

Робила відбілювання у стоматології Smile Lab та у Романюк Аліни Мирославівни. Я дуже задоволена результатом роботи, мої зуби стали аж на 4 тони світліші. Я веду свій блог, тож ідеальна посмішка для мене вкрай важлива. Якщо хтось у пошуках ідеального стоматолога, то вам точно до неї.

Більше
(5/5) Фотовідгук Generate_Title

Магденко Тетяна

Вже два місяці ходжу з металевими брекетами, тож хочу трохи поділитися своїми відчуттями та подякувати Долгіх Максиму Вікторовичу за його чудову роботу. Пройшло лише декілька місяців, та я вже трохи відчуваю результат, мені вже здається, що зуби потроху стають рівними, хоча мені з ними ще рік ходити. Я хочу сказати велике дякую Максиму Вікторовичу за якісну роботу!

Більше
(5/5) Фотовідгук Generate_Title

Колеснік Євгенія

Планувала встановлювати брекети, тож після консультації ортодонта виявилось, що мені треба видаляти зуби мудрості. Я звернулася до стоматології Smile Lab по рекомендації знайомих, тож була переконана, що все буде виконано на найвищому рівні. Операцію мені робив лікар Щербина Іван Володимирович. Я майже не відчула болю, було лише трохи неприємне відчуття, до якого я була готова. Загалом все пройшло чудово.

Більше
(5/5) Фотовідгук Generate_Title

Морозова Наталя

Вже не перший рік лікуюсь у Романюк Аліни Мирославівни. Як на мене, це найкращий стоматолог. Вона виконує свою роботу дуже якісно, до того ж не випустить із крісла, поки не переконається, що все ідеально. Вона робила мені гігієну ротової порожнини, відбілювання та пломбування зубів. Завжди буду рекомендувати тільки її.

Більше
(5/5) Фотовідгук Generate_Title

Олексійшина Валентина

У мене впродовж декількох днів болів зуб, тож потрібна була термінова допомога. Якраз навпроти мого будинку знаходиться стоматологія Smile Lab. Чесно кажучи, я одразу записалась на лікування і взагалі про це не шкодую. Моїм лікарем був Онищук Роман Володимирович. Виявилось, що минулий стоматолог не долікував мені канали, тож ситуацію треба було виправляти негайно. Доктор зробив все дуже акуратно, безболісно та якісно. Я дуже щаслива, що потрапила саме до нього.

Більше
(5/5) Фотовідгук Generate_Title

Дем’янчук Дар’я

Я встановила брекети ще минулого року і, нарешті, я вже бачу позитивний результат. Я була на лікуванні у декількох ортодонтів, але мою ситуацію зміг виправити тільки Долгіх Максим Вікторович. Це найкращий ортодонт, який поставив мені брекети та виправив прикус. Залишилось почекати ще кілька місяців до зняття брекетів, але я вже відчуваю, що буду за ними сумувати.

Більше
(5/5) Фотовідгук Generate_Title

Кучук Ірина

Після лікування у ортодонта виявилось, що мої зуби, навіть якщо рівні, не такі вже й ідеальні. Я записалась на консультацію до Зубкова Максима Ігоровича, який запропонував мені зробити художню реставрацію зубів, адже мій прикус вже був виправлений, тож проблем зі стиранням не має бути. Зараз я ходжу з ідеальними зубами, які тільки підкреслюють мою зовнішність. Ніколи не думала, що стоматологія на це здатна!

Більше
(5/5) Фотовідгук Generate_Title

Мельниченко Марина

Я все життя мріяла про вініри, бо мене не влаштовувала моя посмішка. Спочатку в іншій стоматології я зробила реставрацію, але результат мене не задовольнив, все дуже швидко скололося, тож довелось шукати нового лікаря. На щастя, я потрапила на консультацію до лікаря Зубкова, який в подальшому встановив мені вініри, які виглядають просто ідеально. Спочатку навіть не впізнала себе, а зараз не можу відірвати очей. Якщо встановлювати вініри, то тільки у нього!

Більше
(5/5) Фотовідгук Generate_Title

Смирнова Аріна

Я вже готувалась до видалення зуба, бо мені здавалося, що він настільки зруйнований, що його неможливо відновити. Я хочу сказати велике спасибі Зубкову Максиму Ігоровичу за його колосальну роботу. Мій зубчик накрили коронкою, яку я ледве відрізняю від мого зуба. Це найкращий лікар у якого я лікувалася, тож буду продовжувати записуватись саме до нього, тим паче планую встановлювати вініри.

Більше
(5/5) Фотовідгук Generate_Title

Буліч Олександра

Я щиро дякую Андрію Сергійовичу Бурову та Онищуку Роману Володимировичу за їх плідну працю. Лише за один день мені видалили зуби мудрості та поставили, якщо я не помиляюсь, 8 пломб. Ще й чистку зробили. Як на мене – це хороший показник командної роботи Smile Lab. Свою роботу лікарі виконали якісно, тож всім рекомендую.

Більше
Залишіть свій відгук у нашій клініці Залишити відгук
Залишіть відгук

  Діє акція!

  Щоб отримати кешбек на лікування в розмірі 500 грн, потрібно зробити:
  1) Залишити відгук на гугл картах
  2) Залишити відгук на facebook або instagram
  3) Перепостити одну з останніх рекламних повідомлення про акція на імплантаію
  Далі, зв'яжіться з нами. В разі правильно виконаних дій, ми нарахуємо 500 грн кеш беком на лікування.

  Записатися на прийом

  Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин