Послуги

Безметалеві коронки E-max

Естетично ідеальні коронки, для виготовлення яких використовують дисилікат літію (пресована кераміка, склокераміка або прес кераміка). Завдяки такому матеріалу, у вас є можливість відновити природну красу зубів.

Записатися на прийом
Коронки E-max - світовий лідер протезування

Головна перевага безметалевих коронок -

це, звичайно, висока міцність і довготривалий термін служби. Такі коронки допоможуть не тільки повернути естетичний вигляд, а й функціональність зубів.

Сучасний світ стрімко розвивається, але завжди існує незмінна класика до якої звертаються знову і знову. У стоматології одним із класичних матеріалів є кераміка, яка давно використовується для реставрації та протезування. Друге дихання давно вивченому матеріалу дала технологія пресованого лиття коронки E-MAX. З її допомогою вдалося вдосконалити характеристики речовини і зробити вироби з мономатеріалу, який краще сприймається організмом та не має негативного впливу із часом, на відміну від металевих основ.

Дивитись повністю

Керамічні коронки Е-МАКС

Заміна втрачених зубів вже давно перестала бути складною проблемою. Спеціалісти різних сфер постійно шукають нові способи і сучасні матеріали, які ще більше покращать результати їх роботи. Повна відсутність металевої складової, преміальна якість і надійність. Це все характеризує коронки E-MAX. Якщо ви давно мрієте про гарну, а головне натуральну посмішку – цей варіант точно задовольнить всі ваші побажання.

Цільна конструкція і відмінні естетичні характеристики обумовлюють високий попит серед клієнтів, а легкість в роботі і надійність конструкцій серед лікарів. Коронки E-MAX мають широку палітру кольорів, яка дозволить підібрати індивідуальний відтінок, максимально схожий на ваш натуральний. Поєднання виняткового професіоналізму і новітніх матеріалів у нашій клініці забезпечує комфорт і високий рівень сервісу для наших пацієнтів.

Де застосовують кераміку за технологією Е-МАКС

 • “Мости” – такий термін використовується для назви конструкції з кількох коронок, закріплених на цілих або реставрованих коронками E-MAX зубах і відновлюють цілісність ряду навіть за відсутності поспіль декількох зубів.
 • Керамічні вкладки – часткова заміна зруйнованої тканини зуба за умови збереження достатнього об’єму здорової частини. Вчасне звернення до спеціаліста допоможе вам економити час і гроші.
 • Часткові та окремі коронки E-MAX дозволяють відновити пошкоджену тканину зуба зі збереженням максимальної природності зовнішнього вигляду та структури.
 • Вініри – одна з послуг яка має найвищий попит впродовж останніх років. Іншими словами, вініри – це та сама голлівудська посмішка, яка є мрією багатьох. Стоматологія в Києві Smile Lab допоможе втілити це бажання в реальність.

Перевага коронок Е-МАКС

 1. Створення цільної конструкції повністю з кераміки без металевої складової.
 2. Технологія виготовлення коронки E-MAX створює більш щільну структуру з меншою кількістю пор, яка зменшує вірогідність накопичення пігменту від напоїв та їжі.
 3. Абсолютне відтворення поверхні справжнього зуба за кольором, формою та навіть прозорістю.
 4. Швидка адаптація. Після встановлення коронки E-MAX вам знадобиться зовсім небагато часу, щоб звикнути до нових зубів через схожість кераміки і кісткової тканини за фізичними характеристиками.
 5. Надміцний матеріал робить коронки E-MAX стійкими до навантажень і дає змогу використовувати їх для реставрації будь-якої складності.
 6. Біосумісність. Великою проблемою медичних втручань та встановлення чужорідних замінників є алергія або повне відторгнення матеріалу. У випадку з використанням пресованої кераміки (коронки E-MAX) ви можете бути спокійні, адже вірогідність відторгнення такої речовини мінімальний і зустрічається вкрай рідко.
 7. Не викликає гальванізм. Це явище пов’язане із появою струму через тривале знаходження металевих конструкцій в порожнині рота зі слиною, яка є середовищем для електролітичних процесів. Як результат – розвиток гальванозу (захворювання із низкою симптомів, які приносять дискомфорт). Обравши коронки E-MAX ви можете бути впевнені, що ця проблема вас не торкнеться.

Як правильно доглядати за керамікою Е-МАКС

Ще одна причина обрати коронки E-MAX – простота догляду. Незважаючи на те, що звичайна кераміка за структурою доволі пориста і може накопичувати у собі багато бруду, технологія E-MAX дозволяє створити поверхню більшої щільності, яка не вбирає у себе барвники, саме тому довго залишається привабливою без особливих зусиль. Для подовження терміну служби коронки E-MAX стоматологи рекомендують:

 1. Проводити гігієнічне чищення в звичайному режимі двічі на добу (зранку та ввечері).
 2. Зберегти гладку керамічну поверхню коронки E-MAX допоможе використання щітки із м’яким ворсом, який не буде залишати подряпини на верхньому шарі.
 3. Кожні пів року бажано відвідувати свого лікаря для профілактичного огляду коронки E-MAX.
 4. Слідкуйте за власними відчуттями. При появі дискомфорту одразу зверніться за допомогою до фахівця.
 5. Наявність ознак запалення потребують видалення знімних протезів або коронок E-MAX та негайного звернення до клініки для проходження курсу терапії.

Якщо у вас ще залишились питання щодо протезування коронками E-MAX, звертайтесь за консультацією. Ми обов’язково знайдемо рішення вашої проблеми, яке позбавить вас болю, дискомфорту та дозволить жити на повну.

Саме в нашій клініці:
Generate_Title
Кваліфіковані фахівці Багатий досвід роботи, висока кваліфікація та постійне навчання медичного персоналу.
Generate_Title
Доступна цінова категорія Надаємо послуги з лікування зубів високої якості у середньому ціновому сегменті.
Generate_Title
Широкий спектр послуг Ми займаємося різноплановим лікуванням, від професійної гігієни зубів до протезування та імплантації.
Запишіться зараз на консультацію

У нас діє спеціальна пропозиція для користувачів сайту, записуючись на консультацію через онлайн-форму. Ви оплачуєте 100 гривень за санітарний набір і отримуєте консультацію безкоштовно

  Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
  Безкоштовна консультація
  Встановлення коронок проходить в такі етапи:
  Етап 1
  День 1 Час проведення: 30 хв
  Обстеження

  На першому етапі лікар проводить консультацію, вивчає саме Ваш випадок і складає план лікування.

  Етап 2
  День 2 Час проведення: 30-60 хв
  Підготовка зуба

  Якщо на верхівці кореня є запалення або наявний гострий біль у зубі, спершу необхідно перелікувати кореневі канали. Також потрібно видалити старі пломби та весь карієс та зробити build up, тобто відновити зуб за допомогою композитного матеріалу.

  Етап 3
  День 3 Час проведення: 30 хв
  Обробка зуба та отримання відбитків

  Лікар придає зубу правильну форму, тобто створює місце для коронки, а також отримує відбитки. Коронка виготовляється в лабораторії.

  Етап 4
  День 4 Час проведення: 30 хв
  Встановлення коронок

  Лікар знімає тимчасову конструкцію і встановлює готову коронку на оброблений зуб.

  Загальна сума лікування: від 9 500 грн
  Записатися на консультацію
  Додаткова інформація
  Коли стоматолог рекомендує встановити коронку, а не пломбу?
  • коли зруйновано зуб більше, ніж на 60%, бо великі пломби не прослужать довго і часто відпадатимуть.
  • якщо зуб травмовано, але корінь при цьому зберігся.

  Наші лікарі відновили вже понад 5000 зубів, тому рекомендуємо дотримуватись їхніх рекомендацій з приводу вибору лікування.

  Фахівці клініки Smile Lab, опираючись на Вашу клінічну ситуацію, завжди підбирають найоптимальніший план лікування.

  Догляд

  Незважаючи на те, що на керамічній поверхні бактерії накопичуються набагато повільніше, коронкам E-max потрібен такий самий догляд, як і за природними зубами.

  Необхідно чистити зуби двічі на день зубною пастою, щіткою, використовувати зубну нитку, ополіскувач та іригатор.


  Додаткові послуги
  Безкоштовно
  Безкоштовна консультація Докладніше
  120 грн
  Діагностика Докладніше
  1650 грн
  Чистка зубів Докладніше
  Дивитись усі послуги
  Питання та відповіді
  Можна поставити коронки Е-max на жувальні зуби?

  Безметалеві коронки E-max рекомендується встановлювати на фронтальні зуби та премоляри.

  Романюк Аліна Мирославівна

  Романюк Аліна Мирославівна терапевтична стоматологія

  Чи підійде мені E-max, якщо є алергія на метал?

  Прес кераміка E-max відрізняється високою біосумісністю з тканинами людини. Матеріал таких коронок не відштовхується організмом, так як в ньому повністю відсутній метал.

  Зубков Максим Ігорович

  Зубков Максим Ігорович ортопедична стоматологія

  Чому вартість безметалевих коронок Е-max вища ніж звичайних металокерамічних?

  Зараз варто зазначити, що вартість безметалевих коронок дещо вища, тому що слід відзначити термін служби. Безметалічна кераміка служитиме Вам набагато довше і вигляд в неї буде максимально натуральний.

  Зубков Максим Ігорович

  Зубков Максим Ігорович ортопедична стоматологія

  Чи боляче встановлювати коронку на імплант?

  Ні, можливе відчуття болю під час імплантації. Встановлення коронки - це абсолютно безболісна процедура.

  Зубков Максим Ігорович

  Зубков Максим Ігорович ортопедична стоматологія

  Що робити, якщо зуб сильно зруйнований і не підлягає пломбуванню?

  Насправді, це крайній випадок. Наші лікарі зажди стараються зберегти свій зуб, але якщо така ситуація сталася, у нашій клініці є декілька варіантів вирішення проблеми:

  1. Коронка
  2. Імплантація
  Під час консультації лікар скаже, який варіант лікування вам підходить більше.

  Романюк Аліна Мирославівна

  Романюк Аліна Мирославівна терапевтична стоматологія

  Які краще зуби вставити?

  У випадку, коли зуби є, але зруйновані - краще ставити цирконієві коронки. При повній відсутності зубів або частковій - можна ставити імплантати, а на них коронки або ж протези зі штучними яснами.

  Щербина Іван Володимирович

  Щербина Іван Володимирович хірургічна стоматологія

   Поставте своє питання

   Напишіть питання, що цікавить, і наші фахівці дадуть на нього відповідь

   Або зателефонуйте за номером:+38 067 649 23 90

   Розстрочка

   Ви маєте можливість оформити лікування імплантації зубів на виплат

   Варіант №1

    

   Пропонуємо розстрочку на лікування від компанії при умові надання:

   • копії паспорту
   • копії ідентифікаційного номеру

   Важливо!

   Розстрочку можна брати на різні частини плану лікування. Наприклад якщо ціна 150 00, з яких 70 000 це хірургія, то розстрочку можна брати тільки на цю частину. Тобто 60% оплати буде 42 000, а не 90000.

   0% За умови 60% передоплати, розстрочення даємо на 3 місяці
   Оформити розстрочку

   Варіант №2

    

   Є можливість отримати розстрочку від Приват Банку або оплату частинами від Mono Bank через сервіс Way For Pay.

   • Mono Bank максимум на 3 місяці
   • Приват Банк максимум 25 місяців

    

   Для отримання розстрочки потрібно мати встановлений модільний додаток на свій телефон. Мобільний додаток “MONOBANK”, або Мобільний додаток “Приват24”.Туди прийде підтвердження для списання коштів.

   Способи оплати:

   Privat logo
   Visa
   MasterCard
   VisaElectron
   Maestro
   Mono
   Введіть суму із плану лікування:
   Мінімальна сумма 5000
   Наші спеціалісти з послуги 'Безметалеві коронки E-max'
   Відгуки пацієнтів Залишити відгук
   Залишіть відгук

    Діє акція!

    Щоб отримати кешбек на лікування в розмірі 500 грн, потрібно зробити:
    1) Залишити відгук на гугл картах
    2) Залишити відгук на facebook або instagram
    3) Перепостити одну з останніх рекламних повідомлення про акція на імплантаію
    Далі, зв'яжіться з нами. В разі правильно виконаних дій, ми нарахуємо 500 грн кеш беком на лікування.

    Імплантація зубів експертного рівня

    Оплачуйте лише 100 грн за санітарний набір, отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію. Також зафіксуйте персональну знижку на імплантацію.

     Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних
     Заявка на оформлення безвідсоткової розстрочки

     Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин

      Оформити розстрочку Online

      Вартість лікування

       Записатися на прийом

       Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин