Послуги

Швидка стоматологічна допомога

Часто зубний біль може виникнути раптово і супроводжуватися гострим болем. Біль може виникнути навіть, коли людина регулярно здійснює огляди в лікаря, слідкує за гігієною ротової порожнини. Та коли біль ігнорувати вже не виходить, потрібна швидка стоматологічна допомога!

Записатися на прийом
Якщо Ви відчуваєте:

- Гострий біль. Така реакція свідчить, про пошкоджений зубний нерв чи тканину. Пошкоджений нерв може запускати запальні процеси, що в подальшому приведе до пошкодження зуба. - Пульсуючий біль. Такий біль вказує на появу захворювань пов'язаних із зубним каменем, зокрема карієс, пульпіт чи періодонтит.

Швидке реагування на травми забезпечує якісне лікування і мінімізацію негативних наслідків. Тому невідкладна стоматологічна допомога у висококваліфікованих спеціалістів важлива для збереження вашого здоров’я. Наша клініка надає увесь спектр стоматологічних послуг. Високий рівень сервісу та підготовки лікарів забезпечує ваш комфорт і абсолютну безпеку.

Дивитись повністю

Швидка стоматологічна допомога

Зубний біль один із тих які можна терпіти, він несе безпосередню загрозу вашому організму. Вчасно надана швидка стоматологічна допомога в деяких випадках дозволяю не тільки уникнути ускладнень, а і врятувати життя. Невідкладна стоматологічна допомога потребує негайної реакції і найшвидшого транспортування потерпілого до медичного закладу. Не всі клініки мають змогу надавати такі послуги. Smile Lab має сучасне обладнання та висококваліфікованих фахівців, які здатні вчасно поставити правильний діагноз і позбавити вас стоматологічних проблем.

Усунення зубного болю до отримання швидкої стоматологічної допомоги

Основним засобом зменшення болісних відчуттів являються ненаркотичні анальгетики – речовини які зменшують збудливість нервових закінчень і полегшують загальний стан. В повсякденному житті найчастіше зустрічаються у таблетованій формі та у вигляді порошків. Ін’єкційне знеболення має право проводити лікар із дотриманням всіх правил асептики та антисептики, з урахуванням ризиків виникнення алергічних реакцій. Невідкладна стоматологічна допомога в домашніх умовах може включати використання наступних препаратів з наступними активними речовинами:

 • Німесулід (« Найз» – спрей, таблетки; «Німесил» – порошок)
 • Анальгін (метамізол натрію, «Анальгін»)
 • Ібупрофен («Нурофен» – капсули, таблетована форма «Ібупрофен»)
 • Кеторолак («Кеторол», «Кетанов» -таблетки)

При наявності алергії на одну із речовин препарату віддайте перевагу знеболювальному з іншим складом. У разу звернення в стоматологію Києва за швидкою стоматологічною допомогою повідомте лікаря про прийом препарату з чітким вказанням дози і назви лікарського засобу.

Невідкладна стоматологічна допомога актуальна у яких випадках?

 1. Гострий зубний біль. Терпіти такий стан не рекомендується через тісний зв’язок нервів щелепи, обличчя та голови. Тривале знаходження в такому стані може впливати на мозкову діяльність, провокувати появу головного болю, затуманювати розум і притуплювати реакцію на зовнішній світ. Невідкладна стоматологічна допомога в даному випадку обов’язкова.
 2. Необхідність у терміновому розтині ясен (бактеріальне нагноєння, флюс). Найчастіше в такому випадку спостерігається комплекс симптомів: гострий біль, набряк, збільшення у розмірі пошкодженої ділянки, висока температура. Невідкладна стоматологічна допомога значно покращить ваш стан в короткий термін.
 3. Невідкладне видалення зуба може бути продиктоване низкою причин: поява нагноєння, загроза серйозних ускладнень, гострий біль і підвищення температури. Невідкладна стоматологічна допомога допоможе визначити першопричину і запобігти втраті сусідніх зубів.

Допомога при пошкодженні зубів або коронок

В житті трапляються різні ситуації в яких може виникнути необхідність звернення до невідкладної стоматологічної допомоги. Найчастіші причини: побутові або спортивні травми, дитячі активні ігри, травмування під час бійки. Екстрена стоматологічна допомога охоплює:

 1. Оцінку загального стану потерпілого, збір анамнезу.
 2. Діагностику безпосередньо травми щелепи та зубів, включає клінічні (огляд, пальпація, термодіагностика, перкусія – простукування, контроль оклюзії) та додаткові методи обстеження (рентген, електродіагностика).
 3. За необхідності знеболення, яке включає в себе невідкладна стоматологічна допомога.
 4. Оформлення документації, опис усіх проведених заходів і використаних лікарських препаратів.

Невідкладна стоматологічна допомога має на меті зупинку кровотечі, позбавлення сильного болю, та запобігання шоку. Після стабілізації стану пацієнта можуть проводити шинування зубів для запобігання розхитування, реставрацію (відновлення поверхі або втраченої частини), пломбування та інші маніпуляції, які не включає невідкладна стоматологічна допомога. Додаткові процедури проводяться під час наступного прийому за попереднім записом.

Generate_Title
Висококваліфіковане обслуговування Уважний і відповідальний персонал, комфортні умови, відповіді на всі питання.
Generate_Title
Безпека лікування Використання стоматологічних матеріалів і препаратів з сертифікатами якості.
Generate_Title
Широкий спектр послуг Ми займаємося різноплановим лікуванням, від професійної гігієни зубів до протезування та імплантації.
Запишіться зараз на консультацію

У нас діє спеціальна пропозиція для користувачів сайту, записуючись на консультацію через онлайн-форму. Ви оплачуєте 100 гривень за санітарний набір і отримуєте консультацію безкоштовно

  Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтеся на обробку персональних даних
  Безкоштовна консультація
  Етапи надання швидкої медичної допомоги:
  Етап 1
  День 1 Час проведення: 30 хв
  Первинний огляд та складання плану лікування.

  Якщо з'являється проблема із зубами, насамперед потрібно записатись на консультацію, щоб знайти причини болю і скласти план лікування.

  Етап 2
  День 2 Час проведення: 60-120 хв
  Лікування

  Після прийому Ви отримаєте план лікування та розрахунок послуг. Якщо проблема потребує негайного вирішення (карієс, гострий зубний біль, пульпіт тощо) наші лікарі надають першу допомогу.

  Загальна сума лікування: грн
  Записатися на консультацію
  Додаткова інформація
  На жаль зуби не можуть бути вічно красивими та здоровими

  і коли з’являється сильний зубний біль, часто пацієнти стараються його перетерпіти або вгамувати знеболюючими. Але якщо таким чином  намагатись знешкодити болі – це вершина проблеми. Якщо у Вас з’являється нестерпний зубний біль – потрібно шукати причину, виявити та усунути її. Бувають такі причини болю: мікротріщини емалі, інфекція, пошкодження пломби та оголення шийки зуба.

  В нашій клініці доступний широкий спектр послуг, які дозволяють знешкодити всі проблеми із зубами.

  Немає нічого дорожчого, як дешева стоматологія

  На здоров’ї не потрібно економити. Але так як Київ – це дороге місто, де вартість лікування зубного ряду може зробити велику дірку в сімейному бюджеті.

  Якщо Ви шукаєте бюджетну, але з якісним сервісом стоматологічну клініку – звертайтесь до наших лікарів.

  • В Dentsl Story максимально оптимальні ціни на лікування Ваших зубів.


  Додаткові послуги
  100 грн
  Діагностика Докладніше
  1450 грн
  Чистка зубів Докладніше
  грн
  Лікування зубів Докладніше
  900 - 2000 грн
  Пломбування зубів Докладніше
  1600 грн
  Лікування каналів зубів Докладніше
  900-2000 грн
  Лікування карієсу Докладніше
  Дивитись усі послуги
  Питання та відповіді
  На зубах наліт. Як від нього позбутися? Чи допоможе професійна чистка?

  Один раз в 5-6 місяців ми рекомендуємо проходити професійну чистку зубів. Крім цього, після зняття зубних відкладань, зуби відбілюються на кілька тонів, в залежності від їх природного коляру.

  Романишина Ірина Ігорівна

  Романишина Ірина Ігорівна терапевтична стоматологія

  Під час пломбування, анастезія потрібна?

  Коли відбувається лікування середнього або глибокого карієсу, використовують анастезію. Також якщо є страх перед стоматологічним лікуванням.

  Романюк Аліна Мирославівна

  Романюк Аліна Мирославівна терапевтична стоматологія

  Чи може боліти зуб після пломбування?

  Після пломбування зуб боліти  може, це пов’язано з некомфортном частково і звиканням до пломби, ми рекомендуємо прийняти знеболююче, якщо не пройде, то прийти на обстеження відразу на наступний день.

  Романишина Ірина Ігорівна

  Романишина Ірина Ігорівна терапевтична стоматологія

  Що не можна робити після професійної чисти?

  Дотримуватися  день-два білої дієти, не палити і дотримуватися всіх рекомендаці, які ваш стоматолог вам надасть, виходячи з вашої клінічної ситуації.

  Романишина Ірина Ігорівна

  Романишина Ірина Ігорівна терапевтична стоматологія

  Що робити якщо зуб сильно зруйнований і не підлягає пломбуванню?

  Насправді, це крайній випадок. Наші лікарі зажди стараються зберігти свій зуб, але якщо така сиуація сталася у нашій клініці є декілька варіантів вирішення проблеми:

  1. Коронка
  2. Імплантація
  Під час консультації лікар скаже, який варіант лікування вам підходить більше.

  Романюк Аліна Мирославівна

  Романюк Аліна Мирославівна терапевтична стоматологія

  Як зняти чутливість зубів, якщо вони болять від холодного і гарячого?

  Чутливість зубів може проявлятися при появі мікротріщин в зубах, наявності клиновидних дефектів, патологічної стертості зубів і оголення тканин дентину. У всіх випадках дискомфорту і хворобливості, Вам необхідно терміново пройти обстеження і отримати професійну рекомендацію лікаря стоматолога.

  Романюк Аліна Мирославівна

  Романюк Аліна Мирославівна терапевтична стоматологія

   Поставте своє питання

   Напишіть питання, що цікавить, і наші фахівці дадуть на нього відповідь

   Або зателефонуйте за номером:+38 067 649 23 90

   Розстрочка

   Ви маєте можливість оформити лікування імплантації зубів на виплат

   Варіант №1

    

   Пропонуємо розстрочку на лікування від компанії при умові надання:

   • копії паспорту
   • копії ідентифікаційного номеру

   Важливо!

   Розстрочку можна брати на різні частини плану лікування. Наприклад якщо ціна 150 00, з яких 70 000 це хірургія, то розстрочку можна брати тільки на цю частину. Тобто 60% оплати буде 42 000, а не 90000.

   0% За умови 60% передоплати, розстрочення даємо на 3 місяці
   Оформити розстрочку

   Варіант №2

    

   Є можливість отримати розстрочку від Приват Банку або оплату частинами від Mono Bank через сервіс Way For Pay.

   • Mono Bank максимум на 3 місяці
   • Приват Банк максимум 25 місяців

    

   Для отримання розстрочки потрібно мати встановлений модільний додаток на свій телефон. Мобільний додаток “MONOBANK”, або Мобільний додаток “Приват24”.Туди прийде підтвердження для списання коштів.

   Способи оплати:

   Privat logo
   Visa
   MasterCard
   VisaElectron
   Maestro
   Mono
   Введіть суму із плану лікування:
   Мінімальна сумма 5000
   Наші спеціалісти з послуги 'Швидка стоматологічна допомога'
   Відгуки пацієнтів Залишити відгук
   Залишіть відгук

    Діє акція!

    Щоб отримати кешбек на лікування в розмірі 500 грн, потрібно зробити:
    1) Залишити відгук на гугл картах
    2) Залишити відгук на facebook або instagram
    3) Перепостити одну з останніх рекламних повідомлення про акція на імплантаію
    Далі, зв'яжіться з нами. В разі правильно виконаних дій, ми нарахуємо 500 грн кеш беком на лікування.

    Імплантація зубів експертного рівня

    Оплачуйте лише 100 грн за санітарний набір, отримайте БЕЗКОШТОВНУ консультацію. Також зафіксуйте персональну знижку на імплантацію.

     Погоджуючись на консультацію, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних
     Заявка на оформлення безвідсоткової розстрочки

     Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин

      Оформити розстрочку Online

      Вартість лікування

       Записатися на прийом

       Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин