Послуги

Як полегшити зубний біль

calendar09.06.2023
Doctor

Автор статті: Мороз Ігор Олександрович

терапевтична стоматологія

Зубний біль може викликати значний дискомфорт і погіршити якість життя. Це викликано різними захворюваннями ротової порожнини. Неякісне чищення зубів, нехтування простими правилами гігієни, відмова від регулярних візитів до стоматолога - все це може призвести до раптового гострого болю, що є наслідком запущених проблем.

Докладніше
Як полегшити зубний біль

Зубний біль може викликати значний дискомфорт

Це викликано різними захворюваннями ротової порожнини. Неякісне чищення зубів, нехтування простими правилами гігієни, відмова від регулярних візитів до стоматолога все це може призвести до раптового гострого болю, що є наслідком запущених проблем.

Як полегшити зубний біль?

Біль є одним із симптомів, який свідчить про те, що почався запальний процес. Полегшити біль і запалення можуть НПЗЗ (нестероїдними протизапальні засоби). Різні препарати відрізняються за силою дії, але в цілому мають однаковий ефект. Та, не забувайте, що використання знеболювальних засобів – це не панацея від болю. Якщо починаєте відчувати дискомфорт, одразу звертайтесь на консультацію до лікаря стоматолога, аби виявити хворобу на ранній стадії та усунути її.

 

Записатися на прийом

Наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 30 хвилин