Нейлонові зубні протези
Вперше пластичні легкі конструкції були створені в якості тимчасових перед створенням остаточного варіанту протеза. Сьогодні сучасні стоматологи вдало використовують цей матеріал для відновлення зубного ряду на постійній основі. Нейлонові протези часто обирають спортсмени через високу ймовірність травм та люди, які мають алергію на метал або акрил. Стоматологія в Києві SmileLab пропонує широкий спектр послуг, які дозволять створити ідеальну для вас посмішку. Ви отримаєте кваліфіковану медичну допомогу на найвищому рівні та нейлонові протези за доступну вартість. Сучасне обладнання та доступ до сучасного обладнання гарантує якість наданих послуг.
Перевага нейлонових протезів
- Дуже швидке звикання до легкої гнучкої конструкції.
- Повна відсутність металевої складової або токсичних мономерів.
- Мають природний вигляд.
- Нейлонові зубні протези абсолютно біосумісні з організмом людини.
- Пластична напівпрозора конструкція зовсім непомітна під час носіння.
- Нейлонові протези не накопичують бактерії та віруси з порожнини рота через щільність матеріалу та відсутність пор.
- Стійкий до впливу хімічних речовин, високої вологості та зміни температури.
- Простота встановлення за можливість знімання за необхідності в домашніх умовах без сторонньої допомоги.
- Нейлонові протези, ціна яких досить невисока, мають високий попит серед клієнтів.
- Мають гарні експлуатаційні характеристики.
- Нейлонові протези абсолютно гіпоалергенні.
Як ви можете бачити нейлонові протези поєднують в собі велику кількість переваг. Але, як і будь-яка речовина нейлон має недоліки: не рекомендується використовувати для повного заміщення зубного ряду (через гнучкість конструкції може сприяти нерівномірному навантаженню на щелепу), нейлонові протези не підлягають корекції після зношування для повторного використання.
Які протези краще – нейлонові або пластмасові?
Таке запитання слід роздивлятися з різних боків, тому відповідь навряд чи може бути однозначною, якщо не конкретизувати певний випадок. Але все ж таки розберімо у порівнянні ці два матеріали.
-
Нейлонові зубні протези
- гнучкі.
- непомітні через напівпрозору основу.
- мають короткий строк адаптації за рахунок пластичної бази, створеної індивідуально.
- нейлоновий протез, ціна якого є доступною багатьом, трохи вища за аналогічну конструкцію з пластмасовою базою.
- чудово підходять для відновлення частково втраченого зубного ряду.
-
Пластмасові протези
- мають тверду основу.
- можуть бути помітними через матову поверхню матеріалу чи зміну кольору ясен.
- від двох тижнів в середньому ясна повинні “притертися” до нової конструкції, хоча вона і виготовляється за індивідуальними параметрами тверда основа вимагає певного часу на адаптацію. Нейлонові протези мають суттєво коротший строк звикання
- бюджетний варіант.
- можуть бути використані у разі часткової або повної втрати зубів.
Остаточне рішення щодо того встановити нейлоновий протез або акриловий ви можете прийняти тільки разом із вашим лікарем після проведення огляду. Кожний випадок унікальний і потребує індивідуального розгляду, щоб підібрати оптимальний варіант розв’язання вашої стоматологічної проблеми.
Як встановлюють нейлонові протези?
Перед тим як стати власником нової посмішки треба пройти деякі підготовчі заходи. Вони є обов’язковими в будь-якому разі. Якісна підготовка забезпечує більш комфортне і довготривале носіння майбутнього протезу.
- Консультація зі стоматологом-ортопедом та огляд.
- За необхідністю лікування зубів під наркозом або без. Цей етап дозволяє виключити розвиток ускладнень і появу запального процесу під встановленим нейлоновим протезом.
- Отримання відбитку і формування вимог до кольору, розміру і форми майбутніх штучних зубів. В цьому вам допомагає лікар, виходячи із ваших естетичних смаків і побажань.
- Нейлонові протези потребують попереднього формування силіконових або цифрових відбитків.
- Створення попередньої воскової моделі. Ця конструкція вже містить у собі штучні зуби та необхідна для точного створення основи. Нейлонові протези потребують точності.
- Компресійне лиття розігрітого нейлону у попередньо створену воскову модель. Цю роботу виконує зубний технік у своїй лабораторії.
- Готові нейлонові зубні протези встановлюють безпосередньо в порожнину рота. На цьому етапі лікар ще раз перевіряє відповідність виготовленого виробу, коригує змикання за необхідності, полірує поверхню і дає рекомендації по догляду